Blu-ray Loewe za 3000 zł

Strona głównaBlu-ray Loewe za 3000 zł
17.11.2009 13:00
Loewe BluTech Vision Interactive
Loewe BluTech Vision Interactive
Szymon Adamus
Szymon Adamus

Na targach IFA 2009 Loewe utwierdziło mnie w przekonaniu, że to sprzęt nie dla mnie. Ich główny atut, stylistyka, jakoś mi nie odpowiada. Fanów firmy jednak nie brakuje. Na pewno ucieszy więc ich wiadomość, że producent wprowadza do sprzedaży odtwarzacz Blu-ray równie luksusowy co reszta jego sprzętu.

Problemem może być tylko (jak zwykle) cena. Odtwarzacz Loewe BluTech Vision Interactive kosztuje 695 funtów czyli ponad 3000 zł.

Loewe utwierdziło mnie w przekonaniu, że to sprzęt nie dla mnie. Ich główny atut, stylistyka, jakoś mi nie odpowiada. Fanów firmy jednak nie brakuje. Na pewno ucieszy więc ich wiadomość, że producent wprowadza do sprzedaży odtwarzacz Blu-ray równie luksusowy co reszta jego sprzętu.

Problemem może być tylko (jak zwykle) cena. Odtwarzacz Loewe BluTech Vision Interactive kosztuje 695 funtów czyli ponad 3000 zł.

Zamknięty w obudowie w kolorze czarnym lub srebrnym odtwarzacz wygląda jak pancerna bryła. Tacka i panel kontrolny zostały ukryte, a co więcej producent zapewnia, że jego odtwarzacz jest super cichy nawet w czasie najszybszego kręcenia płytą. Samo włączenie Blu-ray'a  ma trwać od włożenia nośnika 14 sekund.

Odtwarzacz obsługuje profil 2.0 i posiada 1 GB własnej pamięci flash. Został zaprojektowany oczywiście w taki sposób by idealnie pasował do innego sprzętu Loewe.

Wygląda nieźle, ale kosztuje potwornie dużo. Być może jakoś oferowanego obrazu czy zdolności podnoszenia jakości standardowych rozdzielczości są tego warte. Przypuszczam jednak, że nie.

Ale to tylko moje zdanie. Co Wy sądzicie o Loewe BluTech Vision Interactive?

Źródło: whathifi

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)