Bluewire: bezprzewodowy headset dla zapominalskich i… podstępnych! Nagra każdą rozmowę

Strona głównaBluewire: bezprzewodowy headset dla zapominalskich i… podstępnych! Nagra każdą rozmowę
29.01.2015 16:37
Bluewire: bezprzewodowy headset dla zapominalskich i… podstępnych! Nagra każdą rozmowę
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Masz problem z zapamiętaniem poleceń od szefa? Nie wiesz co kupić na obiad, choć przed chwilą ktoś przez telefon podał ci całą listę? Jest na to sposób - headset Bluewire.

Nagrywanie rozmów kojarzy nam się ostatnio przede wszystkim z politycznymi aferami. Dziennikarzom śledczym Bluewire może się na pewno przydać, by zarejestrować wszystkie ciekawe i ważne rozmowy. Zresztą dla każdego dziennikarza taki headset byłby dobrym pomocnikiem - wywiad od razu nagrany.

World's smartest Bluetooth headset call recorder

Owszem, rejestrowanie rozmów na smartfonie nie jest jakoś specjalnie skomplikowane. Można skorzystać z wbudowanego dyktafonu albo aplikacji. Tylko po co, skoro da się łatwiej.

Bluewire - headset nagrywający rozmowę

Bluewire automatycznie zapisuje rozmowy (ma 16 GB pamięci), które później przesyła bezprzewodowo do smartfonowej aplikacji. Stamtąd nagranie można wysłać także na maila.

381736665318113002

To wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba nic robić. W końcu z zestawu głośnomówiącego i tak często się korzysta, więc Bluewire dla wielu nie będzie nawet dodatkowym gadżetem.

Nagrywanie kojarzy nam się z osobami podejrzliwymi, ale łatwo znaleźć codzienne zastosowania dla Bluewire. Osoby mające kłopot z pamięcią na pewno ucieszą się, że w każdej chwili mogą wrócić do rozmowy i przypomnieć sobie, co druga osoba od nich chciała.

381736665318309610

Choć nie oszukujmy się: przyda się to też tym, którzy lubią łapać za słówka i wypominać, że wcześniej mówiło się co innego. Bluewire posłuży za dowód w sprawie.

Bluewire ma też kilka innych funkcji. Mam jednak wrażenie, że twórcy dodali je trochę na siłę - bo wypada, bo inne urządzenia tak mają, bo taka moda. Headset z latarką? Dajcie spokój.

Niby możliwość odszukania telefonu czy kluczyków brzmi w porządku, ale to już tak typowa i powszechna opcja, że aż wydaje się zbyteczna. Widocznie twórcy uznali, że lepiej mieć niż nie mieć - dzięki temu filmik promocyjny na Indiegogo trwa dłużej.

381736665318571754

Bateria Bluewire pozwala na cztery godziny rozmów. Pełne naładowanie, które może odbywać się bezprzewodowo, trwa dwie godziny.

Bluewire jest wygodny, praktyczny i łatwy w obsłudze: wszystko odbywa się niemal automatycznie. To naprawdę przydatny gadżet dla osób, które często i długo rozmawiają. Nie trzeba już notować, wszystko będzie w aplikacji.

Bluewire na Indiegogo kosztuje 149 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)