BMW zaprojektowało skuter, który spokojnie mógłby znaleźć się w Cyberpunk 2077

BMW zaprojektowało skuter, który spokojnie mógłby znaleźć się w Cyberpunk 2077
Adam Bednarek

12.11.2020 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wprawdzie przyszłość rodem z "Cyberpunk 2077" kojarzy się bardziej z latającymi samochodami i wszczepami, ale ten elektryczny skuter BMW i tak wywołuje podobne skojarzenia.

Podkreślamy jednak, że to dopiero prototyp. Nie wiadomo, co ma w środku i kiedy będzie można go kupić. Nie dziw mnie to, że BMW już teraz postanowiło pochwalić się konceptem, bo faktycznie jest czym:

Obraz

Projekt, który łączy w sobie potrzebę funkcjonalności i czystej estetyki z cyfrową rzeczywistością - mówi o skuterze Alexander Buckan z BMW.

Obraz

Niewątpliwie producent ma na myśli nowoczesne miasto. Do elektrycznego skutera dochodzi też parka, wyposażona m.in. w… ładowarkę.

Niewidoczne ochraniacze chronią bez przyciągania uwagi, a wytrzymały i oddychający materiał high-tech utrzymuje ciepło i suchość przy wietrze i niesprzyjającej pogodzie. Światłowody w rękawach i kapturze znacznie zwiększają widzialność w ruchu drogowym. Można je włączać za pomocą czujników w rękawach, w tym samym miejscu można zmieniać również kolor. A dzięki indukcyjnej funkcji ładowania w kieszeni, także smartfon ma zawsze wystarczającą moc
Obraz

Haczyk? Nie wiadomo, kiedy to wszystko trafi do sprzedaży. BMW głośno mówi o tym, że inspiruje się miastem przyszłości, więc niewykluczone, że na końcowy rezultat przyjdzie nam poczekać.

Ale taki skuter - bezemisyjny i świetnie wyglądający - może być hitem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)