Kollywoodzkie roboty [zwiastun]

Kollywoodzkie roboty [zwiastun]24.09.2010 16:14
Robot
Robot
Ireneusz Podsobiński

Jak ognia unikam niemal wszystkiego, co jest związane z Bollywood . Mimo że kobiety w Indiach mają przepiękne, ich kiczowate i roztańczone filmy to dla mnie zdecydowanie za dużo. Ale jako fan kina sci-fi nie mogłem odpuścić sobie seansu zwiastuna Endhiran (The Robot). Połączenie A.I. Sztuczna Inteligencja i Ja, robot w bollywoodzkim sosie - to trzeba zobaczyć, by uwierzyć!

Jak ognia unikam niemal wszystkiego, co jest związane z Bollywood [EDIT. Dzięki uprzejmości Q dowiedziałem się, że to jednak Kollywood]. Mimo że kobiety w Indiach mają przepiękne, ich kiczowate i roztańczone filmy to dla mnie zdecydowanie za dużo. Ale jako fan kina sci-fi nie mogłem odpuścić sobie seansu zwiastuna Endhiran (The Robot). Połączenie A.I. Sztuczna Inteligencja i Ja, robot w bollywoodzkim sosie - to trzeba zobaczyć, by uwierzyć!

Fabuła: Doktor Vasigaran specjalizuje się w robotyce. Jego najnowszym osiągnięciem jest robot wyglądający dokładnie jak człowiek. Naukowiec wprowadza swoje dzieło pośród ludzi, co prowadzi do nieoczekiwanych konsekwencji.

*Endhiran (The Robot) *wyreżyserował S. Shankar na podstawie własnego pomysłu. W filmie występuje prześliczna Aishwarya Rai (w jej oczach można się zakochać). Światowa premiera nastąpi 1 października 2010.

392883191423578077

Foto: Facebook

Źródło: Quiet Earth

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)