Bracia Coen po mandaryńsku!

Bracia Coen po mandaryńsku!02.11.2009 15:29
bloodsimple
bloodsimple
Paweł Kański

Dziś mam dla Was niezłą ciekawostkę. W sumie to jest ona skierowana chyba tylko do największych fanów Zhang Yimou, twórcy takich obrazów jak Hero czy Dom latających sztyletów. Twórca ten postanowił sięgnąć po klasykę współczesnego kina i zrealizować remake pierwszego filmu braci Coen - Śmiertelnie proste. Dziś mogę Was uraczyć pierwszym trailerem tego dzieła. Kto widział obraz Amerykanów, może być w niezłym szoku, zapowiedź jego chińskiej wersji jest bowiem ... z braku lepszego słowa, oryginalna :-)

Dziś mam dla Was niezłą ciekawostkę. W sumie to jest ona skierowana chyba tylko do największych fanów Zhang Yimou, twórcy takich obrazów jak *Hero *czy *Dom latających sztyletów. *Twórca ten postanowił sięgnąć po klasykę współczesnego kina i zrealizować remake pierwszego filmu braci Coen - *Śmiertelnie proste. *Dziś mogę Was uraczyć pierwszym trailerem tego dzieła. Kto widział obraz Amerykanów, może być w niezłym szoku, zapowiedź jego chińskiej wersji jest bowiem ... z braku lepszego słowa, oryginalna :-)

Jest tu w zasadzie chyba wszystko co było w filmie oryginalnym. Piszę chyba bo trailer jest w języku mandaryńskim co nieco utrudnia mi zrozumienie tego wszystkiego co się tam dzieje :) Sam obraz wygląda barokowo - wszystkiego w nim pełno :) Na pewno będzie dużo akcji znanej z wcześniejszych filmów Zhang Yimou, ale nie powinno zabraknąć też kryminalnej intrygi i poczucia humoru z jakiej znani są bracia reżyserzy. Oby, bo narobiłem już sobie  apetytu na to dzieło, zresztą obejrzyjcie zapowiedź sami. Najpierw trailer pierwowzoru, a później wersję chińską...

blood simple-1984

No i jak wrażenia? :) Myślę, że ten film może być sporym wydarzeniem, a przeniesienie na grunt chiński może nie tylko go odświeżyć, ale i nadać nową jakość. A Wy, co na ten temat myślicie?

Źródło: firstshowing.net

Foto: moviezeal.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)