Braun od Black Friday i Black Week aż do Sylwestra. Długa promocja dla kobiet i mężczyzn

Braun od Black Friday i Black Week aż do Sylwestra. Długa promocja dla kobiet i mężczyzn

Braun od Black Friday i Black Week aż do Sylwestra. Długa promocja dla kobiet i mężczyzn
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Jan Domański
25.11.2019 19:24, aktualizacja: 09.03.2022 08:50

Najgorętszym tematem w kwestii promocji jest obecnie Czarny Piątek i Czarny Tydzień. Braun przygotował coś lepszego. Jego promocja nie ogranicza się do Black Friday czy Black Week, a trwa aż do końca roku. Za zakup urządzeń Braun otrzymamy vouchery.

Promocja ma przewagę nad konkurencyjnymi akcjami. Braun postawił na szeroki asortyment, który bierze udział w akcji. Można kupić np. trymery, golarki, maszynki, depilatory, urządzenia IPL, przyrządy do oczyszczania twarzy…. Jednym zdaniem sporą część produktów Braun dla kobiet i mężczyzn. W dodatku to nie tylko czas Black Friday 2019 czy Black Week 2019.

To tylko Black Friday 2019? Nie, nawet Święta i Sylwester z Braun

Wystarczy do 31 grudnia kupić objęty promocją produkt (np. maszynkę do golenia) w autoryzowanym punkcie sprzedaży i najpóźniej 7 stycznia wysłać formularz zgłoszeniowy online. Później pozostaje pocztą tradycyjną nadać formularz, kopię dowodu zakupu i wycięty kod kreskowy EAN z opakowania produktu Braun.

Obraz
© Materiały prasowe

Dzięki temu otrzyma się voucher do perfumerii Doglas (dla pań, od 50 do 200 złotych) lub sklepów sportowych Decathlon (dla panów, od 50 do 300 złotych). Później vouchery można wykorzystać w sklepach online lub stacjonarnych danych marek.

Święta z Braun i Douglas oraz Decathlon

Całość promocji dostępna jest na silkepilpromocja.pl i braunpromocja.pl. To całkiem długa akcja, która zahacza o Black Friday 2019, Black Week 2019, mikołajki, Boże Narodzenie czy Sylwestra, ale jest oficjalne nazwy to "Święta z Braun i Douglas" oraz "Święta z Braun i Decathlon". Widać po tym, że marka Braun postawiła na Boże Narodzenie i zakupy związane z prezentami świątecznymi.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)