Breva Génie 03: tradycyjny zegarek z prędkościomierzem. Piękny, oryginalny, absurdalnie drogi

Breva Génie 03: tradycyjny zegarek z prędkościomierzem. Piękny, oryginalny, absurdalnie drogi
Adam Bednarek

22.01.2015 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko smartwatche mogą być wyposażone w ciekawe gadżety. Twórcy Breva Génie 03 do tradycyjnego zegarka dołożyli opcję sprawdzania prędkości.

Nie ma specjalnych aplikacji, GPS-u czy wyświetlacza. Wszystko stworzono “tradycyjną” metodą. Dzięki temu Breva Génie 03 zachował klasyczny, całkiem elegancki wygląd. Na dodatek wygląda bardzo ciekawie i oryginalnie - będzie wyróżniać się na ręce właściciela.

Breva Genie 03 Speedmeter Watch With Mechanical Robinson Cups Demonstrated

Wprawdzie pomiar prędkości może być niezbyt dokładny, bo Breva Génie 03 wykorzystuje do tego...wiatr. Co oznacza, że ta najciekawsza funkcja zegarka w samochodzie się nie przyda. Ale czy tam jest w ogóle potrzebna?

Obraz

Breva Génie 03 sprawdzi się na przykład na rowerze, motorze lub motorówce. A nawet jeśli nie - bo przecież i tam są prędkościomierze - to co z tego? Ważne, że ten mini-wiatromierz wygląda naprawdę świetnie.

Obraz

Nie wiem jak wy, ale ja wolałbym sprawdzać prędkość na takim zegarku niż na typowym wyświetlaczu czy nawet najbardziej gadżeciarskim smart-watchu.

Luksusowy gadżet

Sęk w tym, że Breva Génie 03 to nie jest gadżet dla wszystkich. Zegarek kosztuje prawie 60 tysięcy dolarów, co dla właścicieli poprzednich modeli i tak będzie niezłą ofertą: Breva Génie 02 wyceniono na 132 tysiące dolarów, a za Breva Génie 01 trzeba było zapłacić aż 150 tysięcy dolarów.

Obraz

Drogo, ale ma się ekskluzywny gadżet, z nietypową dla zegarków funkcją. Czyli chyba warto, prawda?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)