Bruno: ten kosz na śmieci wciągnie kurze i okruszki! Zastępca odkurzacza?

Bruno: ten kosz na śmieci wciągnie kurze i okruszki! Zastępca odkurzacza?

Bruno: ten kosz na śmieci wciągnie kurze i okruszki! Zastępca odkurzacza?
Adam Bednarek
12.05.2015 08:26

No, to chyba za dużo powiedziane. Ale Bruno może sprawić, że zamiatanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, bo dużo, dużo szybsze.

Nie lubicie zamiatać? Wkurza was fakt, że trzeba wszystko zebrać zmiotką, a następnie schylać się i wyrzucić brudy np. do kosza? Właśnie dla takich jak wy wymyślono Bruno.

Najciekawszą opcją “inteligentnego śmietnika” jest możliwość wciągania kurzu, śmieci i tym podobnych “paproszków” z podłogi. Zamiast zbierać je na szufelkę, wystarczy podsunąć je Bruno. A gadżet wszystko wciągnie, niczym zwykły odkurzacz.

Kosz na śmieci + odkurzacz = Bruno

Obraz

Bruno wygląda jak tradycyjny kosz na śmieci, więc choćby z tego względu nie stanie np. w salonie. Ale za to świetnie sprawdzi się w kuchni, łazience czy przedpokoju z parkietem - może znajdować się w kącie i pomagać w sprzątaniu, ułatwiając życie wyjątkowo leniwym.

Hej, nie śmiejcie się, w końcu od tego gadżety są!

Obraz

Lenistwo niestety kosztuje, nikt nie wyręczy nas za darmo. Bruno na Kickstarterze kosztuje w tej chwili 159 dolarów. Cena jednak nie odstrasza, bo twórcy zebrali już prawie 90 tysięcy dolarów. No cóż - wielu nie lubi sprzątać.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)