Buu! Asylum straszy [zwiastun]

Buu! Asylum straszy [zwiastun]

Paranormal Entity
Paranormal Entity
Ireneusz Podsobiński
16.12.2009 11:00

Już w recenzji Paranormal Activity informowałem Was, że studio The Asylum szykuje swoją podróbkę - Paranormal Entity. Dzisiaj ukazał się zwiastun i... ciężko stwierdzić, czy jest gorszy od trailera oryginału - w końcu obie produkcje były drastycznie niskobudżetowe. Kwestia jest taka, czy Panom z Asylum udało się stworzyć suspens i zrobić coś z niczego.

Już w recenzji *Paranormal Activity *informowałem Was, że studio The Asylum szykuje swoją podróbkę - Paranormal Entity. Dzisiaj ukazał się zwiastun i... ciężko stwierdzić, czy jest gorszy od trailera oryginału - w końcu obie produkcje były drastycznie niskobudżetowe. Kwestia jest taka, czy Panom z Asylum udało się stworzyć suspens i zrobić coś z niczego.

Oficjalny opis: Autentyczny zapis morderstwa Samanthy Finley z 2008 roku. DVD, które ukazało się wbrew zakazowi władz, udowadnia, że nic ludzkiego spowodowało śmierć Samanthy.

The Asylum próbuje nam wmówić, że mamy tutaj do czynienia z prawdziwym materiałem. Posuwają się nawet tak daleko, że nigdzie nie można znaleźć informacji na temat aktorów i reżysera (jak by ktoś był w stanie ich zapamiętać). Cóż, mają tupet...

Nie jest to pierwsza przygoda The Asylum z mockumentary. Kiedyś zrobili już swoją wersję Cloverfield - Monster. Niestety (a może stety) nie obejrzałem tego filmu, bo całkowicie wystarczył mi zwiastun. Czy tym razem będzie lepiej? Chyba gorzej od tego trailera być nie może?

W każdym razie "autentyczny" zapis wydarzeń pojawi się na DVD 22 grudnia 2009.

Foto: The Asylum

Źródło: Quiet Earth

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sobowtór [zwiastun]
Sobowtór [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Niewidoma [zwiastun]
Niewidoma [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)