Call of Duty World at War: tydzień podwójnego XP

Call of Duty World at War: tydzień podwójnego XP

Mateusz Gajewski
27.11.2008 08:39

Jeśli jeszcze nie kupiliście Call of Duty World at War to moim zdaniem najwyższa pora przejść się do sklepu po ten produkt (nawet chłopaki z South Park już grali!).

Ja przyznam się bez bicia, że sam swojej kopii jeszcze nie mam, ale przymierzam się do kupna. Mam zamiar łyknąć edycję kolekcjonerską gry, wszakże unikalna metalowa manierka z logo CoD drogą nie chodzi. Poza tym, posiadacze edycji kolekcjonerskiej otrzymają tydzień podwójnych punktów doświadczenia!

Jeśli jeszcze nie kupiliście Call of Duty World at War to moim zdaniem najwyższa pora przejść się do sklepu po ten produkt (nawet chłopaki z South Park już grali!).

Ja przyznam się bez bicia, że sam swojej kopii jeszcze nie mam, ale przymierzam się do kupna. Mam zamiar łyknąć edycję kolekcjonerską gry, wszakże unikalna metalowa manierka z logo* CoD* drogą nie chodzi. Poza tym, posiadacze edycji kolekcjonerskiej otrzymają tydzień podwójnych punktów doświadczenia!

Takie ogłoszenie ujawniło wczoraj studio Activision. Ficzerem tym będą mogli się cieszyć posiadacze EK, którzy grają na Xboxach 360 i PC.

Posiadacze komputerów osobistych muszą tylko zalogować się do gry multiplayer w dniach 5-12 grudnia. Właściciele wersji na Xboxa 360 powinni się upewnić, czy całkowicie aktywowali swoją wersję poprzez Xbox Live, oraz będą oni zmuszeni grać na specjalnych playlistach Officer's Club. Bronie w dłoń i ruszamy na front. No albo do sklepów.

Źródło: kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)