Capcom: "NIE exclusive'om!"

Capcom: "NIE exclusive'om!"

Capcom: "NIE exclusive'om!"
Igor Chrustek
12.09.2008 16:00

Capcom wydało na swej stronie oficjalny raport z 2008 roku fiskalnego swej firmy. 96-stronicowe dzieło możecie zassać stąd. Ci, którzy mieli ochotę przeczytać plik od deski do deski mogli dowiedzieć się ciekawej informacji. W podsumowaniu, Capcom oficjalnie stwierdziło, że nie zamierza wydawać gier tworzonych z myślą o jednej konsoli. Koniec z wydaniami ekskluzywnymi!

Capcom wydało na swej stronie oficjalny raport z *2008 *roku fiskalnego swej firmy. 96-stronicowe dzieło możecie zassać stąd. Ci, którzy mieli ochotę przeczytać plik od deski do deski mogli dowiedzieć się ciekawej informacji. W podsumowaniu, Capcom oficjalnie stwierdziło, że nie zamierza wydawać gier tworzonych z myślą o jednej konsoli. Koniec z wydaniami ekskluzywnymi!

Wszystkie produkcje, które pojawią się w następnym roku, lub wcześniej będą multiplatformowe. Co więcej, Capcom zapowiada, że przy tworzeniu gier użyje MT Framework Technology, programu, który ułatwi pracę przy tworzeniu jednego tytułu na większą ilość konsol. Co za tym idzie, możemy spodziewać się, że wersje między PC,* Xboksem 360*, a PS3 nie będą się znacząco sobą różnić. Czas produkcji również zostanie skrócony. Zbliżone terminy premier, lepsza jakość i gotowy produkt, po który będzie mógł sięgnąć każdy, kto posiada* current-gena* lub PC.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)