Captain America i Spider-Man w pełnej krasie [foto]

Captain America i Spider-Man w pełnej krasie [foto]

Captain America i Spider-Man w pełnej krasie [foto]
Ireneusz Podsobiński
14.01.2011 07:02

UPDATE! Podmieniłem zdjęcie Captain America na lepsze jakościowo!

Dwie wielkie produkcje Marvela - jedna w tym roku, druga w następnym. Chrisa Evansa w kostiumie Captain America mogliśmy już poniekąd podziwiać, ale na dzisiejszym zdjęciu jest już w pełnym "mundurze" z hełmem na głowie. Ale zapewne bardziej zainteresuje Was nowy kostium Pajączka, prawda? Jako bonus: Gwen Stacy.

| Captain America: The First Avenger

Obraz
© [źródło](http://bitcastasm.bitgravity.com/slashfilm/wp/wpcontent/images/ZZ38E75768.jpg)

Fabuła: Akcja filmu ma być umiejscowiona w czasach II Wojny Światowej. Steve Rogers, urodzony w czasie Wielkiego Kryzysu, dorastał jako cherlawy chłopiec w biednej rodzinie. Przerażony zdjęciami najazdu nazistów na Europę postanawia wstąpić do wojska. Niestety ze względu na swoją wrodzoną słabość, zostaje odrzucony. Jego szczerą prośbę usłyszał jednak generał Chester Phillips, który proponuje mu udział w specjalnym eksperymencie ? Operacji: Odrodzenie. Po tygodniach testów Rogersowi zostaje w końcu zaaplikowane serum ?super-żołnierza?, a także poddaje się go działaniu promieniom ?vita?. Rezultatem jest ciało tak perfekcyjne, na ile może być jeszcze ludzkie. Po intensywnym treningu fizycznym i taktycznym, Rogers otrzymuje swoje pierwsze zadanie jako Captain America.

Captain America:* The First Avenger * reżyseruje Joe Johnston. W rolach głównych występują Chris Evans, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson. Polska premiera zaplanowana jest na 22 lipca 2011.

| Spider-Man

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2011/01/First_Look_Andrew_Garfield_Spider_Man_Costume_1294949666.jpg)

Oczywiście maski nie mogli jeszcze ujawnić, ale i tak kostium prezentuje się znakomicie.

A poniżej Emma Stone jako blond Gwen Stacy. Aktorka w końcu mogła powrócić do naturalnego koloru, choć zdecydowanie preferuję ją jako farbowanego rudzielca.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2011/01/andrewgarfieldpeterparker.jpg)
Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2011/01/1291876655.jpg)

Niezatytułowany jeszcze reboot zadebiutuje w naszych kinach 6 lipca 2012. Film reżyseruje Marc Webb (500 dni miłości). W rolach głównych występują Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen i Sally Field.

Foto: Cinema Blend

Źródło: Cinema Blend

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)