Casio EX-F1 zrecenzowany

Casio EX-F1 zrecenzowany09.04.2008 09:00
Szymon Adamus

Zazwyczaj nie piszemy na HDTVmanii o aparatach cyfrowych. To nie nasza działka. Ale w przypadku Casio EX-F1 musimy zrobić wyjątek.

Wspominaliśmy już o tym modelu wcześniej. To nowa zabawka firmy Casio, której możliwości mogą zainteresować nie tylko fanów fotografii, ale i filmowania. Aparat potrafi nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości, a przy zmniejszeniu jakości do 336 x 96 pikseli jest w stanie złapać 1200 klatek na sekundę!

382181604820479907

Niemniej te kilka niedogodności wydaje się niczym w porównaniu do zalet. Pomijając wspomnianą wysoką rozdzielczość filmów i super szybką migawkę, Casio EX-F1 ma także:

  • photo position=\inside\125746/photoczujnik ruchu chwytający zdjęcia automatycznie,
  • specjalny system łapiący klatki jeszcze przed dociśnięciem „spustu” (zanim dociśniecie przycisk robienia zdjęcia mija ułamek sekundy, który może kosztować Was dobre ujęcie. EX-F1 eliminuje ten problem robiąc fotki jeszcze w trakcie wciskania spustu),
  • zdjęcia z prędkością 60 klatek na sekundę,
  • super szybki flesz (7 błysków na sekundę).

Aż mnie głowa rozbolała od tych możliwości.

Jeśli Casio EX-F1 przypadł Wam do gustu, to musicie wyskubać wspomniane wcześniej 1000 dolarów plus koszty wysyłki ze Stanów. W Polsce niestety jeszcze go nie ma.

Źródło i fot.: NYTimes.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)