Cena Oculus Rift zostanie ujawniona na początku 2016 roku

Cena Oculus Rift zostanie ujawniona na początku 2016 roku

Cena Oculus Rift zostanie ujawniona na początku 2016 roku
Juliusz Czarnecki
22.12.2015 23:42, aktualizacja: 10.03.2022 09:57

Palmer Luckey zapowiedział, kiedy wystartują pre-ordery Oculus Rift. To oznacza, że wówczas poznamy też cenę niezwykle oczekiwanych gogli VR.

Jakiś czasu temu Palmer Luckey ujawnił, że cena Oculus Rift zostanie ujawniona w chwili rozpoczęcia przedpremierowych zamówień. Z jego wpisu na Twitterze wynika, że pre-ordery ruszą zaraz na początku 2016 roku. Wtedy też poznamy konkretny termin premiery Oculus Rift oraz dokładną cenę urządzenia. Ciekawe, czy jeden ze sklepów miał rację twierdząc, że Oculus Rift kosztować będzie mniej niż 400 dolarów.

Twórca Oculusa uspokoił więc tych, którzy obawiali się, że przedpremierowe zamówienia ominą ich lub rozpoczną się bez nich, ze względu na święta. Nic takiego się nie stanie. Palmer Luckey po raz kolejny zapewnił także, że pierwszy kwartał 2016 to okres, w którym Oculus Rift się ukaże. Nie dostaniemy więc powtórki z HTC Vive - niby gogle miały mieć swoją premierę jeszcze w 2015 roku, ale termin przełożono na kwiecień 2016. W przypadku Oculus Rift opóźnień się nie przewiduje.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)