CES 2009:WowWee prezentuje rodzinę małych projektorów

CES 2009:WowWee prezentuje rodzinę małych projektorów08.01.2009 08:00
CES 2009:WowWee prezentuje rodzinę małych projektorów
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/01/wowweepocketprojectors3.jpg)
Arkadiusz Gabrysiak

Firma, o dźwięcznie brzmiącej nazwie WowWee (znana z produkcji robotów), zaprezentowała na targach CES rodzinę 3 małych projektorów o nazwie Cinemin.

CES 2009: WoWee Cinemin Pico Projectors

Firma, o dźwięcznie brzmiącej nazwie WowWee (znana z produkcji robotów), zaprezentowała na targach CES rodzinę 3 małych projektorów o nazwie Cinemin.

Wszystkie prezentowane urządzenia posiadają układy w technologi DLP od Texas Instruments, które słyną z dobrej jakości wyświetlanego obrazu. Projektory zostały tak zaprojektowane, aby były kompatybilne z jak największą liczbą urządzeń przenośnych.

Pierwszy z rodziny Cienmin Swivel jest małym projektorem, który posiada 3 godzinny czas pracy na baterii, regulację głośności oraz regulowany w płaszczyźnie 0-90 stopni kąt wyświetlania, co bardzo dobrze widać na powyższym materiale wideo. Także wyświetlanie filmów na suficie nie stanowi dla tego projektora żadnego problemu.

Cinemin Stick jest bardzo podobny do modelu Swivel, jednak nie posiada regulacji kąta wyświetlania, ale wyposażony jest za to w pamięć wewnętrzną oraz czytnik kart SD.

Największy, stacjonarny projektor z rodziny Cinemin nosi nazwę Station, a jego cecha charakterystyczną jest obecność stacji dokującej dla iPoda.

Źródło: New Launches

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)