Charles Bronson i Mechaniczna Pomarańcza - trailer

Strona głównaCharles Bronson i Mechaniczna Pomarańcza - trailer
20.08.2009 14:48
bronson
bronson
Paweł Kański
Paweł Kański

Charles Bronson to kultowy aktor. Był jednym z niewielu stu procentowych mężczyzn jakich widziało Hollywood. Twardy jak skała i niewzruszony niczym sąd. Nic dziwnego, że twórcy filmu Bronson wybrali właśnie takie imię i nazwisko dla swojego głównego bohatera. Wbrew pozorom nie jest to jednak film biograficzny. Nawet prawdziwy Charles nie mógłby być tak brutalny i szalony!

Charles Bronson to kultowy aktor. Był jednym z niewielu stu procentowych mężczyzn jakich widziało Hollywood. Twardy jak skała i niewzruszony niczym sąd. Nic dziwnego, że twórcy filmu *Bronson *wybrali właśnie takie imię i nazwisko dla swojego głównego bohatera. Wbrew pozorom nie jest to jednak film biograficzny. Nawet prawdziwy Charles nie mógłby być tak brutalny i szalony!

Film opowiada historię młodego mężczyzny skazanego na 7 lat więzienia za napad na pocztę. Niestety, tak się jakoś złożyło, że młodemu człowiekowi w kiciu odbija palma - jego czynami zaczyna rządzić jego alter ego, Charles Bronson. Facet jest naprawdę bardzo brutalny i ciągle wdaje się w jakieś bijatyki, dlatego jego odsiadka przedłuża się do 30 lat...

Bronson The Movie Official Trailer [HD]

Film jak widać jest na maksa brutalny i nie dziwię się, że porównują go do Mechanicznej Pomarańczy. Dzieło autorstwa duńskiego reżysera Nicolasa Winding Refna na pewno obejrzę, bo trailer jest naprawdę bardzo, bardzo obiecujący!!! A Wy, czy ulegniecie dyskretnemu urokowi wąsów i wielkiej pięści? :-) Premiera w październiku.

Źródło: firstshowing.net

Udostępnij:
Komentarze (0)