Chcesz spróbować lizaków z insektami? [konkurs Gadżetomanii]

Chcesz spróbować lizaków z insektami? [konkurs Gadżetomanii]
Marek Maruszczak

21.12.2010 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostaliśmy od BigBoysToys 3 lizaki z zatopionymi wewnątrz robalami. Jeden z nich został poświęcony, aby mogła powstać ta recenzja. Dwa pozostałe możecie wygrać w naszym konkursie.

Dostaliśmy od BigBoysToys 3 lizaki z zatopionymi wewnątrz robalami. Jeden z nich został poświęcony, aby mogła powstać ta recenzja. Dwa pozostałe możecie wygrać w naszym konkursie.

Paczka, którą dostałem od BigBoysToys, zawierała 2 lizaki ze skorpionami oraz jeden z jakimś rodzajem larwy. Pierwsze dwa mają podobno smak wódki, a drugi tequili. Postanowiłem przetestować (czyt. zjeść) jednego z nich i podzielić się z Wami wrażeniami. Padło na egzemplarz ze skorpionem.

Obraz

Po pierwsze, jeżeli macie zamiar przechowywać lizaki przez jakiś czas, to umieśćcie je w chłodnym miejscu. W temperaturze pokojowej tracą twardość i podczas rozpakowywania za folią ciągną się kawałki słodkiej masy.

Obraz

No właśnie - słodkiej. Wiem, że bywają słodkie wódki, ale ten lizak raczej koło żadnej nawet nie leżał. Nie twierdzę, że to źle, ale jeżeli nastawiacie się na smak wody ognistej, to raczej wybierzcie cukierki z Finlandią. Ten lizak to po prostu karmelek (w rodzaju tych, które w dzieciństwie przygotowywało się na patelni z cukru i masła), tylko bardziej przejrzysty.

Obraz

Skorpion za to jest autentyczny, ale pozbawiony żądła. Jak smakował pajęczak? Jak plastik albo izolacja komputerowych kabli. Skąd wiem? Czasami nie ma pod ręką noża potrzebnego do zdjęcia osłony z przewodu.

Z jednej strony spotkało mnie lekkie rozczarowanie, bo o poznaniu jakichkolwiek nowych smaków mowy być nie może, ale z drugiej lizak był o wiele smaczniejszy, niż przypuszczałem. Nie chcecie wydawać 30 zł, żeby przekonać się o tym na własnej skórze? Weźcie udział w naszym konkursie.

Prosty i szybki konkurs

Do rozdania mamy dwa lizaki, takie jak testowany w niniejszym artykule. Co zrobić, aby zdobyć jeden z nich?

Zasady

Odpowiedz na pytanie: Jakiego najdziwniejszego lizaka widziałeś w życiu?

Odpowiedzi tradycyjnie w formie linków zostawiamy jako komentarze pod tym postem. We wtorek po świętach (28 grudnia) okaże się, które ze zgłoszonych lizaków naszym zdaniem okazały się najciekawsze i kto zgarnął te niecodzienne (i fajne!) nagrody.

Fundatorem nagród jest sklep BigBoysToys:

Obraz
© [źródło](http://bigboystoys.pl)

Ramy czasowe i regulamin

Rozpoczęcie konkursu: wtorek 21 grudnia 2010 r. o godzinie 12:00

Zakończenie konkursu: niedziela 26 grudnia 2010 r. o godzinie 23:59

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Powodzenia!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)