Chef ? tajemniczy projekt Davida Finchera i Keanu Reevesa

Chef ? tajemniczy projekt Davida Finchera i Keanu Reevesa

Chef ? tajemniczy projekt Davida Finchera i Keanu Reevesa
Michał Matuszewski
02.12.2008 13:09

Już parę dni temu pojawiły się pierwsze wieści o nowym projekcie Davida Finchera, nie pisaliśmy o tym, ponieważ w zasadzie nie było nic wiadomo. Teraz znamy więcej szczegółów, chociaż i tak jest tajemniczo. W filmie zatytułowanym Chef główną role ma zagrać Keanu Reeves. Znamy także zarys fabuły. Scenarzystą zostanie Steven Knight, który pracował przy ostatnim filmie Davida Cronenberga Eastern Promises, a także Shutter Island Martina Scorsese.

Już parę dni temu pojawiły się pierwsze wieści o nowym projekcie Davida Finchera, nie pisaliśmy o tym, ponieważ w zasadzie nie było nic wiadomo. Teraz znamy więcej szczegółów, chociaż i tak jest tajemniczo. W filmie zatytułowanym *Chef *główną role ma zagrać Keanu Reeves. Znamy także zarys fabuły. Scenarzystą zostanie Steven Knight, który pracował przy ostatnim filmie Davida Cronenberga Eastern Promises, a także *Shutter Island *Martina Scorsese.

Reeves wcieli się w postać szefa kuchni Adama, który po latach powraca do branży i kompletuje nowy zespół. Wśród kucharzy jest dziewczyna, w której Adam się zakochuje.

Ten opis oczywiście nic nie mówi, ale sądząc po nazwiskach twórców nie ma co się bać komedii romantycznej. Jestem bardzo ciekaw tego filmu, mam nadzieje, że będzie w nim dużo o jedzeniu. Bardzo podoba mi się pomysł umieszczenia fabuły w środowisku kucharzy. Połączenie dwóch najważniejszych sztuk: kulinarnej i filmowej zwykle przynosi niebanalne efekty. Liczę, że tak będzie i tym razem.

Foto: Warner Bros.

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)