Chihuahua znów na szczycie, dobre otwarcie Quarantine

Chihuahua znów na szczycie, dobre otwarcie Quarantine

Chihuahua znów na szczycie, dobre otwarcie Quarantine
Piotr Guszkowski
13.10.2008 11:00

Zaskakująco zakończył się ostatni weekend w amerykańskich kinach: faworyzowany thriller W sieci kłamstw Ridleya Scotta pokonała niespodziewanie zarówno zeszłotygodniowa premiera - Beverly Hills Chihuahua, jak i amerykański remake hiszpańskiego , horror Quarantine (który otrzymał kategorię R).

Zaskakująco zakończył się ostatni weekend w amerykańskich kinach: faworyzowany thriller W sieci kłamstw Ridleya Scotta pokonała niespodziewanie zarówno zeszłotygodniowa premiera - Beverly Hills Chihuahua, jak i amerykański remake hiszpańskiego [Rec], horror Quarantine (który otrzymał kategorię R).

Żadnemu z czterech debiutujących w piątek filmów nie udało się zdetronizować disneyowskiej produkcji Beverly Hills Chihuahua: zarobiła niezłe 17,5 miliona dolarów w ten weekend, co daje jej już wynik ponad 50 milionów dolarów. Quarantine z 14,2 milionami dolarów nieznacznie pokonała W sieci kłamstw (13,1 miliona), ale to i tak ogromne rozczarowanie, jeśli chodzi o thriller firmowany nazwiskami Leonarda DiCaprio i Russella Crowe'a.

Na czwartym miejscu uplasował się thriller ze studia DreamWorks - Eagle Eye z Shią LaBeoufem i Michelle Monaghan (kolejne 11 milionów daje już ponad 70-milionowy wynik po trzecim weekendzie wyświetlania). Wciąż dobrze radzi sobie nastoletnia komedia Nick and Norah's Infinite Playlist (6,5 miliona i 5 miejsce) oraz melodramat Noce w Rodanthe (4,6 miliona i 7 miejsce).

Zawiodły natomiast kolejne premiery weekendu - piłkarski dramat The Express (4,7 miliona) oraz przygodowe kino fantasy, City of Ember (3,2 miliona).

Foto: Disney, Warner Bros., Screen Gems

Źródło: ComingSoon.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)