Ciekawostki nowego dasha Xboxa

dashboard
dashboard
Szymon Adamus

04.08.2009 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzieliśmy już możliwości zaktualizowanego dashboarda Xboxa 360 na filmach. Go! Gaming giant wymienił jednak kilka dodatkowych ciekawostek, o której nie każdy musi jeszcze wiedzieć.

Widzieliśmy już możliwości zaktualizowanego dashboarda Xboxa 360 na filmach. Go! Gaming giant wymienił jednak kilka dodatkowych ciekawostek, o której nie każdy musi jeszcze wiedzieć.

Więcej miejsca na dysku

Instalacje gier w zaktualizowanym Xboxie będą zabierały mniej miejsca na dysku. Czasem nawet sporo mniej (np. Left 4 Dead 1,3 GB mniej, Bad Company 1,6 GB).

Czyszczenie pamięci

Microsoft wreszcie doda do systemu opcję czyszczenia cache. Do tej pory trzeba to było robić kombinacją przycisków: Y na symbolu dysku w zakładce pamięci a następnie X, X, Lewy Bumper, Prawy Bumper, X, X. Po aktualizacji wystarczy wejść do opcji pamięci dysku i wybrać Clear Cache. "Nieco" łatwiej.

Usprawniony Primetime Channel

Kanał Primetime ma działać szybciej, stabilniej i być podzielony na mniejsze części. Ktoś z Was tego używa?

1 vs 100 - Xbox 360 - PrimeTime

Przypuszczalnie szybsze działanie menu

Pisze "przypuszczalnie" bo autor ze wspomnianego serwisu wspomina tylko o odzyskiwaniu Gamertaga. Podobno w tym przypadku poprawa jest ogromna. Reszta mojego gdybania jest oparta bardziej na nadziei niż faktach. Ostatnio menu mojego Xboxa wlecze się tak, że nie raz zrezygnowałem już z przejrzenia nowości na Rynku. Może czas na oczyszczenie cache? Poczekam z tym do aktualizacji bo nie chce mi się w systemie wbijać kombosów jakbym grał w jakąś bijatykę.

Pełna lista pod linkiem poniżej.

Jakie zmiany Wy byście najchętniej przywitali w zaktualizowanym dashboardzie?* *

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)