Ciekawy przypadek Benjamina Buttona ? zobacz galerię zdjęć

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona ? zobacz galerię zdjęć

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona ? zobacz galerię zdjęć
Michał Matuszewski
09.12.2008 17:00

Wytwórnia Paramount udostępniła kilkanaście kolejnych zdjęć z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona. Co tu dużo mówić. Te fotografie nie mają powalać efektami, tak jak w przypadku chociażby ekranizacji komiksów, czy Terminatora, ale ich oglądanie łagodzi ból czekania na premierę (w Polsce film 6 lutego).

Wytwórnia Paramount udostępniła kilkanaście kolejnych zdjęć z* Ciekawego przypadku Benjamina Buttona*. Co tu dużo mówić. Te fotografie nie mają powalać efektami, tak jak w przypadku chociażby ekranizacji komiksów, czy Terminatora, ale ich oglądanie łagodzi ból czekania na premierę (w Polsce film 6 lutego).

Przymnijmy opis dystrybutora: "Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych." - i tak też zaczyna się "Benjamin Button", adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który - podobnie jak my wszyscy - nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka. Wyreżyserowany przez Davida Finchera, z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasem i Julią Ormond w rolach głównych, film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

Zapraszam do galerii.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)