Cierpisz na nadmiar wiadomości z kanałów RSS? Skorzystaj z AideRSS!

Cierpisz na nadmiar wiadomości z kanałów RSS? Skorzystaj z AideRSS!02.04.2008 16:00
Paweł Cebula

Coraz więcej osób zaczyna doceniać możliwości jakie niesie ze sobą RSS, praktycznie każda ze stron posiada możliwość "śledzenia" zmian w treści bez konieczności odwiedzania jej. Po pewnym czasie dość aktywnego użytkowania RSS okazuje się, że mamy zasubskrybowanych ponad 200 kanałów (oczywiście Diggo-podobne kanały będą dostarczać znacznie więcej treści niż blogi), czego rezultatem jest konieczność przeczytania tysięcy wiadomości codziennie.

Zdarza się, że w natłoku wiadomości jakaś bardzo istotna treść może nam umknąć, a tego przecież nikt z nas nie chce. Na przeciw potrzebom użytkowników wychodzi AideRSS, który to posiada specjalny system na podstawie którego wiadomości są oceniane.

Twórcy nie wyjawili na jakiej zasadzie działa cały ten mechanizm oceny poszczególnych pozycji, które otrzymujemy do przeczytania w czytniku kanałów RSS.

Innym atutem AideRSS jest dość duża elastyczność, gdyż możemy z niego korzystać na dwa sposoby - pierwszy z nich, za pośrednictwem strony AideRSS na którą importowane są kanały. W ten sposób można je filtrować według oceny a w rezultacie uzyskać listę najciekawszych wiadomości.

Drugą, alternatywną możliwością skorzystania z AideRSS istnieje tylko dla użytkowników czytnika RSS - Google Reader. Wystarczy zainstalować specjalny plugin, który sprawi, że bezpośrednio w czytniku Google pojawią się oceny.

fot.: DownloadSquad

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)