Co-op dla 4 graczy w Killzone 2

Co‑op dla 4 graczy w Killzone 2

Co-op dla 4 graczy w Killzone 2
Igor Chrustek
05.09.2008 14:25

Wczoraj pisałem o małym zamieszaniu spowodowanym brakiem dzikich zwierząt w grze Far Cry 2. Deweloperzy zamierają wypuścić stosowną łatkę, która doda kilka gatunków niebezpiecznych zwierząt - przeciwników. Oczywiście już po premierze właściwej gry. Dzisiaj z kolei dowiedzieliśmy się, że Guerilla Games zamierza dodać do Killzone'a 2 tryb cooperative dla aż czterech graczy.

Wczoraj pisałem o małym zamieszaniu spowodowanym brakiem dzikich zwierząt w grze Far Cry 2. Deweloperzy zamierają wypuścić stosowną łatkę, która doda kilka gatunków niebezpiecznych zwierząt - przeciwników. Oczywiście już po premierze właściwej gry. Dzisiaj z kolei dowiedzieliśmy się, że *Guerilla Games *zamierza dodać do Killzone'a 2 tryb *cooperative *dla aż czterech graczy.

Firma już potwierdziła, że po premierze K2 zostanie wypuszczony stosowny* patch*, który doda możliwość gry na podzielonym ekranie. Przejście głównego wątku fabularnego wespół z trzema kumplami? To by było coś! Deweloper wziął przykład z Bungie Games, które zaimplementowało w Halo 3 tryb co-op również dla czterech śmiałków. Dla wygodnych zostanie udostępniony ten tryb w wersji* online* - brak podzielonego ekranu i atmosfera pełnego skupienia gwarantowane!

Źródło: PSU

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)