Co tam szczotka! Idealne selfie zrobicie tym różowym kapeluszem

Co tam szczotka! Idealne selfie zrobicie tym różowym kapeluszem

Selfie Hat w akcji
Selfie Hat w akcji
Źródło zdjęć: © Wszystkie zdjęcia: Acer
Marta Wawrzyn
15.09.2014 12:01, aktualizacja: 10.03.2022 10:59

Jeśli zawsze marzyło Wam się sombrero z przyczepionym 8-calowym tabletem, Acer ma coś dla Was. Niestety, wycieczek do Meksyku nie dają gratis.

Adam ostatnio prezentował Selfie Brush, absolutnie idiotyczny gadżet do robienia sobie łazienkowego selfie, oczywiście skierowany do kobiet, bo kto inny robiłby sobie słitfocie koło klozetu. Dziś mamy coś jeszcze bardziej głupszego.

Selfie Hat, czyli ogromny kapelusz z tabletem

O ile szczotka do robienia selfie wydawała się przynajmniej wygodna, pomysł, że ktoś mógłby chcieć chodzić w wielkim kapeluszu z tabletem, tylko po to, aby mieć lepsze focie, trudniej już zrozumieć. Nawet jeśli to produkt skierowany dla uwielbiających różowy kolor blondynek (podobno taki rodzaj kobiety gdzieś istnieje).

Gadżet, który dla firmy Acer zaprojektował Christian Cowan-Sanluis (pomysłodawca niektórych strojów Lady Gagi), składa się z dwóch elementów. Kapelusz, jaki jest, każdy widzi: wielki, różowy i świecący. Z kapeluszem zintegrowany jest 8-calowy tablet Iconia A1-840 z procesorem Intela. Całość pozwala na strzelanie słitfoci z każdego możliwego kąta. Tak, jak to robi pani w różowym wdzianku.

Obraz
Obraz

Bo moda na selfie jest absurdalna

Zaprezentowany podczas London Fashion Week gadżet trudno traktować poważnie. Wygląda raczej jak coś, co mogłaby założyć Dalia z "Suburgatory", serialu, który pokazywał amerykańskie przedmieścia w krzywym zwierciadle. Kapelusz co prawda można zamówić u projektanta, ale nie sądzę, by Acer spodziewał się choć jednego zamówienia. Nie o to chodzi. Chodzi o promowanie marki za pomocą fajnego żartu.

Acer przy pomocy idiotycznego sombrera zakpił z nas wszystkich. Co prawda nie przebieramy się na różowo i nie przyczepiamy tabletów do kapeluszy, aby zrobić lepsze selfie, ale i tak często wyglądamy absurdalnie, strzelając sobie focie z rąsi. I nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)