Command & Conquer 3: Gniew Kane’a - nadchodzi

Command & Conquer 3: Gniew Kane’a - nadchodzi19.08.2007 13:00
Obrazek: Gniew Kane
Obrazek: Gniew Kane
Maciej Madziński

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało, że wielkimi krokami zbliża się dodatek do świetnego Command & Conquer 3 zatytułowany Gniew Kane'a. Planowana data premiery to wiosna 2008 roku.

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało, że wielkimi krokami zbliża się dodatek do świetnego *Command & Conquer 3 *zatytułowany Gniew Kane'a. Planowana data premiery to wiosna 2008 roku.

*Command & Conquer 3: Gniew Kane'a *zaoferuje Wam przede wszystkim zupełnie nowy tryb rozgrywki globalnej, a poza tym poszerzy grę o nową kampanię (w jej trakcie przyjdzie nam "przeżyć" ostatnie 20 lat bractwa NOD) i nowe jednostki (między innymi wszechstronni żołnierze oraz ciężkie maszyny kroczące), struktury etc.

Obrazek: Gniew Kane
Obrazek: Gniew Kane

Tryb rozgrywki globalnej pozwoli na budowanie baz i tworzenie ataków na skalę... globalną. W trakcie rozgrywki tego typu liczyć się będzie przede wszystkim złożona, przemyślana przez Was taktyka oraz sposób w jaki ją będziecie bądź nie będziecie umieli zrealizować. Prywatnie liczę na to, że będziemy mieli do dyspozycji ogromne mapy, na których będzie można zarządzać bardzo pokaźnymi liczbami jednostek.

Obrazek: Gniew Kane
Obrazek: Gniew Kane

Na koniec mam jeszcze jedną informacje dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Firma planuje wprowadzić w tej wersji tzw. interfejs osiowy, który powinien ułatwić zarządzanie jednostkami. Zobaczymy jak sprawdzi się to w praktyce.

Źródło i fot.: Electronic Arts

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)