Command & Conquer: Red Alert - za darmo od EA!

Command & Conquer: Red Alert - za darmo od EA!

Command & Conquer: Red Alert - za darmo od EA!
Maciej Madziński
31.08.2008 20:30

Dziś jest trzynasta rocznica wydania pierwszej gry z serii Command & Conquer. Z tej okazji firma Electronic Arts zdecydowała, że oficjalnie udostępni graczom za darmo drugą samodzielną grę z serii, czyli Command & Conquer: Red Alert. Tytuł pierwotnie został wydany w 1996 roku.

Dziś jest trzynasta rocznica wydania pierwszej gry z serii Command & Conquer. Z tej okazji firma Electronic Arts zdecydowała, że oficjalnie udostępni graczom za darmo drugą samodzielną grę z serii, czyli *Command & Conquer: Red Alert. *Tytuł pierwotnie został wydany w 1996 roku.

Aby pobrać za darmo *Command & Conquer: Red Alert *musicie zajrzeć pod ten adres. Na dole strony znajdują się odnośniki do pełnej wersji gry. Tytuł dystrybuowany jest w postaci spakowanego pliku ISO, czyli tzw. obrazu płyty. Po jego pobraniu z serwerów *EA *i rozpakowaniu archiwum należy "wypalić" z obrazu płytę i z niej zainstalować grę lub wykorzystać specjalny program do tworzenia wirtualnych napędów i "zamontować" w nim plik. Darmowe programy tego typu można znaleźć w sieci na przykład na stronie dobreprogramy.pl.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)