Cronenberg bierze się za Ludluma

Cronenberg bierze się za Ludluma

Cronenberg bierze się za Ludluma
Ireneusz Podsobiński
09.10.2008 10:00

David Cronenberg jest w trakcie negocjacji na objęcie stanowiska reżysera ekranizacji książki Testament Matarese'a Roberta Ludluma. Co więcej, Denzel Washington miałby zagrać główną rolę. Scenariusz napisze duet Michael Brandt i Derek Haas, którzy stworzyli już skrypty do 3:10 do Yumy i Wanted - Ścigani. Producentami obrazu zostaną Lorenzo di Bonaventura (Transformers) oraz Nick Wechsler (Królowie nocy) i Jeffrey Weiner (Krucjata i Ultimatum Bourne'a).

David Cronenberg jest w trakcie negocjacji na objęcie stanowiska reżysera ekranizacji książki Testament Matarese'a Roberta Ludluma. Co więcej, Denzel Washington miałby zagrać główną rolę. Scenariusz napisze duet Michael Brandt i Derek Haas, którzy stworzyli już skrypty do 3:10 do Yumy i Wanted - Ścigani. Producentami obrazu zostaną Lorenzo di Bonaventura (Transformers) oraz Nick Wechsler *(Królowie nocy) *i Jeffrey Weiner (Krucjata i* Ultimatum Bourne'a*).

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/okladka200.jpg)

Książki nie czytałem, ale jestem bardzo ciekaw, jak Cronenberg sprawdzi się w politycznym thrillerze. To ciekawe, jaką karierę przeszedł ten reżyser - nie bał się eksperymentować w żadnym gatunku filmowym. Nie straszny był mu horror, ani thriller mafijny. Sądzę, że nawet w klimatach politycznych poradzi sobie bez problemu.

Foto: Focus Features, Amber

Źródło: Variety

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)