Crysis 2. Informacje o technologii, nanoskafandrze i inne

Crysis 2. Informacje o technologii, nanoskafandrze i inne11.02.2010 12:50
Crysis 2. Informacje o technologii, nanoskafandrze i inne
Szymon Adamus

Crysis 2 zbliża się wielkimi, wspomaganymi nanotechnologią krokami. Ostatnio poznaliśmy kilka szczegółów na temat tego gorącego tytułu. Teraz pojawiają się kolejne i sprawiają, że on ani trochę nie stygnie!

Crysis 2 zbliża się wielkimi, wspomaganymi nanotechnologią krokami. Ostatnio poznaliśmy kilka szczegółów na temat tego gorącego tytułu. Teraz pojawiają się kolejne i sprawiają, że on ani trochę nie stygnie!

Niemiecki PC Games miał okazję obejrzeć nowe dzieło w siedzibie Cryteku. Autorzy biorący udział w prezentacji odpowiadali później na internetowym chacie na pytania graczy. Potwierdzili to co już wiemy i ujawnili kilka nowych informacji.

  • Wiemy już, że w grze będziemy poruszać się po Nowym Jorku. Teraz dostaliśmy potwierdzenie, że przyjdzie nam podziwiać znane miejsca i budowle. Manhattan, Times Square, Wyspa Roosevelta... miasto będzie puste, ale lokacje znajome.
  • Zniszczenia otoczenia w Crysis 2 będą mniej więcej takie jak w jedynce. Nie będzie można niszczyć budynków tak jak np. w Battlefield: Bad Company 2.
  • Mapy będą bardziej liniowe niż w jedynce. Zapewne głównie ze względu na przejście z tradycyjnej dżungli do betonowej. Co nie znaczy, że nie będzie swobody. Macie ochotę na skakanie po dachach budynków i w pionie na wysokość drugiego piętra? Podobno będzie można to robić.
  • Udoskonalenia nanoskafandra, o których już słyszeliśmy, mają między innymi pozwalać na obserwowanie przeciwników przez ściany, zwiększenie kuloodporności, namierzanie strzelców i wyciszanie naszych kroków.
  • Będą zmienne pory dnia i nocy.
  • Autorzy PC Games zapewniają, że w dniu premiery będzie to najlepiej wyglądająca gra na wszystkich trzech platformach.
  • Sterowanie ma być intuicyjne bez względu na platformę (z drugiej strony co innego twórcy mogli powiedzieć dziennikarzom?).
  • Gracze będą mogli tworzyć swoje mody.
  • Kampania singleplayer ma trwać około 15-20 godzin (uwierzę jak zobaczę).

Wszystkie informacje należy dzielić przez dwa. To tylko jedno źródło i jeszcze wiele miesięcy przed premierą. Ale mimo to Crysis 2 zapowiada się rewelacyjnie. Gra wyjdzie na PC, X360 i PS3. Premiera pod koniec tego lub na początku następnego roku.

Źródło: gamesthirstPC Games

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)