Crysis 2 - nowy trailer "Marine Salvage"

Strona głównaCrysis 2 - nowy trailer "Marine Salvage"
16.07.2010 13:44
Crysis 2 - nowy trailer "Marine Salvage"
Henryk Tur
Henryk Tur

Dziś ujrzał światło dzienne nowy trailer Crysis 2. Nie może go zabraknąć i u nas - zapraszam więc bez zbędnych wstępów do obejrzenia.

Dziś ujrzał światło dzienne nowy trailer Crysis 2. Nie może go zabraknąć i u nas - zapraszam więc bez zbędnych wstępów do obejrzenia.

[url=http://grrr.pl/2010/07/14/torba-hologram-i-figurka-w-limitowanym-crysisie-2/]Gadżety z Crysis 2?

[/url]

Zacytuję tylko, co o grze napisał wydawca:

Przez świat przetoczyła się fala katastrof klimatycznych. Ludzkość znalazła się na krawędzi zagłady. Dodatkowo, na Ziemię wrócili obcy ze swoimi siłami inwazyjnymi, których celem jest całkowite zniszczenie gatunku ludzkiego. Zaczynają od ataku na jedno z najsłynniejszych miast na świecie... Miastem tym jest Nowy Jork. Już samo przetrwanie wymagać będzie technologii niedostępnej nawet dla elitarnych jednostek. I to właśnie Ty ją odziedziczysz. Dzięki technologii bojowej Nanokombinezonu 2 staniesz się bronią, która w miejskiej dżungli Nowego Jorku będzie ostatnim bastionem ludzkości w obronie przed jej całkowitą zagładą.

[url=http://grrr.pl/2010/06/24/crysis-2-wyjdziesz-za-mnie-wideo/]Crysis 2 - świetne filmiki!

[/url]

Dodam od siebie, że bieganie po tunelach i budynkach (od 1:07) jakoś tak mi skojarzyło się z lokacjami w Rapture. Ciekawe, czy kiedyś doczekamy się Bioshock 3?

Udostępnij:
Komentarze (0)