CT Watch - inteligentny… pasek. Oryginalny smartwatch dla każdego!

Strona głównaCT Watch - inteligentny… pasek. Oryginalny smartwatch dla każdego!
29.09.2014 07:05
CT Watch - inteligentny… pasek. Oryginalny smartwatch dla każdego!
Adam Bednarek
Adam Bednarek

CT Watch sprawi, że każdy zegarek może być inteligentny.

Pod tym względem jest coraz lepiej, ale jeszcze niedawno większość inteligentnych zegarków nie grzeszyło urodą. Zmienia to np. Asus, ale nie każdemu taki styl musi odpowiadać.

Dlatego wielu myśli - kupiłbym smartwatcha, gdyby ten wyglądał tak, jak mój obecny zegarek. Teoretycznie nie jest to możliwe, ale praktyka pozwala lekko zmodyfikować “klasyczny” zegarek, dodając mu inteligentne funkcje.

CT Watch - klasyczny zegarek, mądry pasek

398251905543127200

CT Watch to inteligentny... pasek. Co najważniejsze, gadżet jest uniwersalny, więc pasuje do każdego zegarka. A co za tym idzie, każdy sprzęt zamienia w smartwatcha.

Jak? Malutki ekranik wyświetli wszelkie interesujące nas powiadomienia. O mailu, nowej wiadomości na Facebooku czy SMS-ie. Do tego dochodzą takie funkcje jak odnajdywanie zagubionego telefonu czy płatności.

398251905543323808

Rozwiązanie jest sprytne i zaczynam zastanawiać się, czy nawet nie lepsze niż standardowy smartwatch. W końcu nie tracimy ulubionego zegarka, a dostajemy nowe opcje. Klasyka, elegancja i nowe technologie w jednym.

Sprzęt współpracuje z iOS, Androidem i Windows Phone. Twórcy na portalu Indiegogo chcą zebrać 100 tysięcy euro. Ich zbiórka zakończy się za 58 dni. Jeśli jesteście zainteresowani, to przelewacie 25 euro i pasek jest wasz.

Źródło: tabliczni.pl, Indiegogo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)