Czego oczekujecie po Battlefield 3?

Czego oczekujecie po Battlefield 3?

Czego oczekujecie po Battlefield 3?
Szymon Adamus
10.08.2010 10:00

Na 1UP znalazłem wpis What We Want From Battlefield 3 i postanowiłem, że zadam to samo pytanie polskim graczom.

Czego oczekujecie po nowej części Battlefielda? Moje marzenia w pełnej wiadomości.

Na 1UP znalazłem wpis What We Want From Battlefield 3 i postanowiłem, że zadam to samo pytanie polskim graczom.

Czego oczekujecie po nowej części Battlefielda? Moje marzenia w pełnej wiadomości.

Zniszczenia, zniszczenia i jeszcze raz zniszczenia[/h3]Po Battlefield: Bad Company 2 nie wyobrażam sobie już powrotu do sterylnych pod względem zniszczeń map znanych z Battlefield 2. Po prostu nie wyobrażam sobie by po czymś takim co widzimy aktualnie na serwerach BC2 trzecia część miała się cofnąć w rozwoju. Liczę jednak na jeszcze więcej. Może stuprocentowe możliwości niszczenia budynków? A może możliwość niszczenia terenu wychodząca poza kratery po minach i pociskach artyleryjskich? Nie sądzę by twórcy oddali w nasze ręce możliwości niszczenia gór, kopania dołów itd. itp., ale pomarzyć można. Ja po prostu chcę niszczyć![h3]W kupie raźniej[/h3]To oczekiwania głównie co do wersji konsolowych.  W Bad Company 2 na Xboxie i Playstation jest limit 24 graczy na serwerze. Ilość nawet tak bardzo nie przeszkadza na mniejszych mapach i w trybach gdzie gra dzieli duże tereny, na mniejsze fragmenty (tryb Rush). Ale jeśli w Battlefield 3 mają pokazać się samoloty, to mapy będą musiały być od pocz

Jedyny wymóg by w Battlefield 3 miało to sens, to  duże mapy i bardziej intuicyjne niż w B2 sterowanie. Ot chociażby takie jak w Bad Company 2. Bardziej arkadowe, ale po prostu przyjemniejsze. Gra będzie tworzona na trzy platformy i czuję, że na konsolach sterowanie pojazdami będzie proste jak budowa cepa. Boję się tylko o PC. W przypadku Battlefield 2 na tę platformę idealne opanowani niektórych pojazdów wymagało wielu godzin ćwiczeń. Niezbyt przyjemnych, trzeba dodać.

Robactwo precz!

W sumie ich obecność mi nie przeszkadza. To brak poprawek mnie wkurza. Niby pojawiają się patche i usprawnienia, które sporo zmieniają, ale rakiety z wyrzutni przeciwczołgowych odbijają się od drzew jeszcze od czasu bety. A ile razy mieliście sytuację gdy po wygranym meczu na ekranie widzicie animację informująca o przegranej? Takie wpadki powinny być usuwane znacznie szybciej.

Mam szczerą nadzieję, że w Battlefield 3 będzie mniej dziur, a obecne będą szybciej łatane.

To oczywiście tylko kilka oczekiwań jednego gracza. Komentarza są jak zwykle otwarte i do Waszej dyspozycji.

Czego oczekujecie po Battlefield 3?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)