Cztery „nowe” zakończenia Mass Effect 3[wideo]

Cztery „nowe” zakończenia Mass Effect 3[wideo]

Czekamy na nową trylogię, na Mas Effect 4... (Fot. Destructoid.com)
Czekamy na nową trylogię, na Mas Effect 4... (Fot. Destructoid.com)
Piotr Rusewicz
27.06.2012 21:00

Nareszcie nadeszły nowe, rozszerzone, uzupełnione zakończenia Mass Effect 3, więc jeżeli niekoniecznie chce się Wam przechodzić grę, żeby je zobaczyć, zapraszam do rozwinięcia.

Nareszcie nadeszły nowe, rozszerzone, uzupełnione zakończenia Mass Effect 3, więc jeżeli niekoniecznie chce się Wam przechodzić grę, żeby je zobaczyć, zapraszam do rozwinięcia.

Mass Effect 3 Walkthrough - Extended Cut DLC Control Ending Let's Play XBOX PS3 PC

Mass Effect 3 Walkthrough - Extended Cut DLC Hidden Refusal Ending Let's Play XBOX PS3 PC

Mass Effect 3 Walkthrough - Extended Cut DLC Destroy Ending Let's Play XBOX PS3 PC

Mass Effect 3 Walkthrough - Extended Cut DLC Synthesis Ending Let's Play XBOX PS3 PC

Są to rozszerzone wersje znanych wydarzeń. Co tutaj dużo pisać, moim zdaniem jest lepiej, niż było, jednak cała trylogia nie porwała mnie na tyle, żebym rwał szaty z powodu gestu BioWare. Tak szczerze mówiąc, to Mass Effect 3 jest według mnie jedną z tych gier, którym daje się 10/10, gada o nich dużo, a po pół roku gra w nie tylko garstka zapaleńców, bo skończyły się już pieniążki na budowanie hajpu. A przecież dzisiaj perfekcyjna ocena dla gry to norma, bo w końcu gry mające oceny na poziomie 70% to średniaki.

Meh. Dobrze, że wyjaśniono więcej o dzieciaku, muzyka nadal jest świetna, pojawiły się dodatkowe wybory, więc mamy chociaż jeden z nielicznych przypadków, kiedy autorzy nie mają w nosie fanów. A i tak przy okazji – nowe zakończenia raczej wyjaśniają, że cała teoria o indoktrynacji to były oczywiście bzdury fanatyków.

Nie jestem jednak żadną wyrocznią i doskonale wiem, za co ludzie cenili sobie serię. Sam jestem fanem jedynki, podoba mi się to, że wreszcie dostaliśmy RPG-i akcji w innych klimatach, niemniej to właśnie po jedynce było coraz mocniej widać, że seria przechodzi z rąk do rąk, dostając coraz to innych scenarzystów.

Kulminacją tego były zakończenia w normalnej wersji, które spowodowały lawinę komentarzy, postów i dyskusji, ponieważ były mocno dziurawe i średnio sensowne. Połatane wersje sporo wyjaśniają, niestety nie obyło się bez dodania kilku fragmentów pachnących wysokobudżetowymi filmami, jednak dobrze, że BioWare to zrobił. Ciekawie o zakończeniach wypowiedział się Eurogamer, który przy okazji zauważył, że do gry nadchodzą nowe DLC. Gracie jeszcze w Mass Effect 3? Podobają się Wam nowe zakończenia Mass Effect 3?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)