Czy tak będzie wyglądał iPhone 5?

Czy tak będzie wyglądał iPhone 5?
Marek Maruszczak

25.04.2011 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według strony This Is My Next właśnie tak. Jej twórcy powołują się na źródła, które podobno dostarczyły rysunków oraz informacji niezbędnych do wykonania powyższej grafiki.

Według strony This Is My Next właśnie tak. Jej twórcy powołują się na źródła, które podobno dostarczyły rysunków oraz informacji niezbędnych do wykonania powyższej grafiki.

Jeżeli wygląd urządzenia wprowadzonego na rynek okaże się podobny do tego z grafiki, to doczekamy się kolejnej rewolucji w projektach firmy Apple.

W oczy rzucają się przede wszystkim dwie zmiany w stosunku do iPhone’a 4. Po pierwsze telefon będzie znacznie węższy, a jego profil ma przypominać odwróconą do góry nogami kroplę wody.

Druga być może bardziej istotna różnica to ograniczenie do absolutnego minimum ramek wokół ekranu. Według źródeł, na które powołują się twórcy grafiki ekran w nowym iPhonie ma obejmować niemal całą przednią stronę telefonu. Ponadto przycisk home ma służyć również jako touchpad.

To nie koniec rewelacji, które zaserwowała nam ekipa This Is My Next. Twórcy grafiki twierdzą, że plotki o powiększeniu do 4 cali wyświetlacza telefonu są prawdopodobnie nieprawdziwe. Uważają iż rozmiar i rozdzielczością pozostaną takie same, ale zmieni się nasycenie pikseli, które… spadnie. Konkretnie zamiast 326 ppi dostaniemy 312 ppi. Nasycenie nadal pozostanie na poziomie umożliwiającym wykorzystanie terminu Retina Display, dla którego dolną granicą jest 300 ppi.

Należy pamiętać, że projekt choć oparty na w miarę prawdopodobnych doniesieniach, nie jest potwierdzony przez Apple. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądała wcześniejsza wizja This Is My Next, to zajrzyjcie do wpisu na Komórkomanii.

Źródło: This Is My Next

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)