Czy to już DLC dla Gears of War 2?

Strona głównaCzy to już DLC dla Gears of War 2?
17.11.2008 17:31
Czy to już DLC dla Gears of War 2?
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Kontynuacja Gears of War ledwo co się pojawiła, a już w sieci zaczęły krążyć pierwsze plotki o rzekomym dodatku do gry. Czyżby Epic pracowało już nad DLC dedykowanym trybowi multiplayer? Tego jeszcze nie wiemy. Na tym forum pojawiły się zdjęcia planszy z gry wieloosobowej, które nie pasują do żadnej z dostępnych w podstawowej wersji map. Przyjrzyjcie się sami.

bESrAPxh

Kontynuacja Gears of War ledwo co się pojawiła, a już w sieci zaczęły krążyć pierwsze plotki o rzekomym dodatku do gry. Czyżby* Epic* pracowało już nad DLC dedykowanym trybowi multiplayer? Tego jeszcze nie wiemy. Na tym forum pojawiły się zdjęcia planszy z gry wieloosobowej, które nie pasują do żadnej z dostępnych w podstawowej wersji map. Przyjrzyjcie się sami.

Wkrótce deweloper powinien dać klarowną odpowiedź na nurtującą wielu kwestię pojawienia się DLC. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że są to obrazki prezentujące* level*, który po prostu nie nadawał się do pełnej wersji GoW2. Jeśli jednak mamy do czynienia z pierwszym rozszerzeniem Gyrosów powinniśmy zacząć odkładać wirtualną walutę* Xbox Live na nowy stuff* od Cliffy'ego.

Źródło: StickSkills

Udostępnij:
bESrAPxt
Komentarze (0)
bESrAPyf