Czy to już DLC dla Gears of War 2?

Czy to już DLC dla Gears of War 2?
Igor Chrustek

17.11.2008 17:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kontynuacja Gears of War ledwo co się pojawiła, a już w sieci zaczęły krążyć pierwsze plotki o rzekomym dodatku do gry. Czyżby Epic pracowało już nad DLC dedykowanym trybowi multiplayer? Tego jeszcze nie wiemy. Na tym forum pojawiły się zdjęcia planszy z gry wieloosobowej, które nie pasują do żadnej z dostępnych w podstawowej wersji map. Przyjrzyjcie się sami.

Kontynuacja Gears of War ledwo co się pojawiła, a już w sieci zaczęły krążyć pierwsze plotki o rzekomym dodatku do gry. Czyżby* Epic* pracowało już nad DLC dedykowanym trybowi multiplayer? Tego jeszcze nie wiemy. Na tym forum pojawiły się zdjęcia planszy z gry wieloosobowej, które nie pasują do żadnej z dostępnych w podstawowej wersji map. Przyjrzyjcie się sami.

Wkrótce deweloper powinien dać klarowną odpowiedź na nurtującą wielu kwestię pojawienia się DLC. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że są to obrazki prezentujące* level*, który po prostu nie nadawał się do pełnej wersji GoW2. Jeśli jednak mamy do czynienia z pierwszym rozszerzeniem Gyrosów powinniśmy zacząć odkładać wirtualną walutę* Xbox Live na nowy stuff* od Cliffy'ego.

Źródło: StickSkills

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)