Czy Woody Harrelson pokona zombie?

Czy Woody Harrelson pokona zombie?

Piotr Guszkowski
26.08.2008 17:00

Woody Harrelson, którego ? miejmy nadzieję już niedługo ? będziemy mogli zobaczyć w Transsiberian, najnowszym thrillerze Brada Andersona (Mechanik), zagra jedną z głównych ról w powstającej dla Columbia Pictures komedii o wymownym tytule? Zombieland. Reżyserem projektu jest debiutant Ruben Fleischer, dotąd zaangażowany przy produkcji kilku programów telewizyjnych.

, którego ? miejmy nadzieję już niedługo ? będziemy mogli zobaczyć w Transsiberian, najnowszym thrillerze Brada Andersona (Mechanik), zagra jedną z głównych ról w powstającej dla Columbia Pictures komedii o wymownym tytule? Zombieland. Reżyserem projektu jest debiutant Ruben Fleischer, dotąd zaangażowany przy produkcji kilku programów telewizyjnych.

Scenariusz Zombieland napisali Rhett Reese i Paul Wernick. Film opowie historię pary ocalałych, którzy mimo początkowych niesnasek odnajdują szczęście i odkupienie w świecie opanowanym przez zombie. Harrelson ? jak każdy hollywoodzki gwiazdor, który w swojej filmografii musi kiedyś znaleźć miejsce na film o zombie ? zagra, że zacytuję fragment newsa a zombie fighter named Albuquerque. Czyż w oryginale nie brzmi to poważniej?

Za produkcję odpowiadają Gavin Polone i Parish Films. Nie podano jeszcze żadnych informacji dotyczących rozpoczęcia prac na planie.

Foto: Warner Bros.

Źródło: ComingSoon.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)