Czytanie, wyświetlanie powiadomień i… granie. Obudowy zaczynają być wielofunkcyjne - super!

Czytanie, wyświetlanie powiadomień i… granie. Obudowy zaczynają być wielofunkcyjne - super!
Adam Bednarek

25.07.2014 17:35

LG zaprezentowało grę, w którą będziemy grać na specjalnej obudowie.

W takim razie powinniśmy zastanowić się, czy obudowa to jeszcze ochrona, czy może już drugi ekran? Coraz częściej próbuje wykorzystać się tę niezagospodarowaną część smartfonów - z tyłu jest aparat i to wszystko. A przecież zmieści się tam jeszcze ekran. I Quick Circle jest tego dowodem:

Dzięki okienku bez konieczności otwierania pokrowca będzie można m.in. sprawdzić aktualną godzinę, datę i informacje pogodowe, odebrać połączenie przychodzące, kontrolować odtwarzacz muzyki, sprawdzić historię połączeń oraz na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące naszego zdrowia.

Puppy Pop, w które można grać na obudowie Quick Circle, nie jest specjalnie wymagającą grą. Należy przestawiać mordy psiaków tak, by znajdowały się w jednej linii.

Pewnie od razu ciśnie się na klawiaturę pytanie: “ale po co nam to?”. Na smartfonach mamy mnóstwo małych gierek, w które można już grać. Po co więc bawić się na obudowie?

LG G3 : QuickCircle™ Case

Bo tak jest szybciej. Jedyne logiczne wytłumaczenie, które według mnie jednak jest przekonywujące. Jedziemy autobusem, jest tłok, nie ma miejsca na przeglądanie mensów. A tak szybko w okienku wybieramy interesującą nas pozycję.

I gramy. Jedną ręką, bo przecież do zabawy w Puppy Pop wystarczy kciuk. Trzy minuty, wysiadamy. Krótka podróż zleciała.

Obraz

Szybki, drobny “złodziej czasu”. Wyjąć, zerknąć, chwilę pograć i schować do kieszeni. Naprawdę przydatne.

Nie jesteście przekonani? To pomyślcie o tym, że taka obudowa może dobrze odcedzić “popierdółki” od ciekawszych gier. Malutkie, proste gierki będą na takie gadżety jak Quick Circle, a wam zostaną nieco ambitniejsze i bardziej rozbudowane tytuły. Sitko.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)