Darth Maul nawiedził naszego brzdąca? [zwiastun]

Darth Maul nawiedził naszego brzdąca? [zwiastun]17.02.2011 19:48
Darth Maul nawiedził naszego brzdąca? [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Michał pisał ostatnio, że na IMDb horror Insidious zakwalifikowano także jako komedia. Najwyraźniej tam na portalu się ocknęli, bo po tym tagu nie ma śladu. Zatem na zapędy w stronę Sama Raimi nie mamy co liczyć, a czy to dobrze, okaże się po seansie. W każdym razie w sieci zadebiutował dłuższy zwiastun, który pokazuje trochę więcej strachów.

Michał pisał ostatnio, że na IMDb horror *Insidious *zakwalifikowano także jako komedia. Najwyraźniej tam na portalu się ocknęli, bo po tym tagu nie ma śladu. Zatem na zapędy w stronę Sama Raimi nie mamy co liczyć, a czy to dobrze, okaże się po seansie. W każdym razie w sieci zadebiutował dłuższy zwiastun, który pokazuje trochę więcej strachów.

Fabuła: Rodzina wprowadza się do starego domu. Niedługo po tym ma miejsce wypadek, po którym jeden z synów zapada w śpiączkę. Prawdziwa tragedia zaczyna się dopiero w momencie, gdy nowych mieszkańców zaczynają prześladować duchy z innego wymiaru.

Insidious wyreżyserował James Wan na podstawie scenariusza Leigha Whannella (również scenarzysta Piły). Role główne grają Patrick Wilson i Rose Byrne. Amerykańską premierę ustalono na 1 kwietnia 2011.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)