Data premiery Oculus Rift zostanie ujawniona w tym tygodniu?

Data premiery Oculus Rift zostanie ujawniona w tym tygodniu?

Data premiery Oculus Rift zostanie ujawniona w tym tygodniu?
Juliusz Czarnecki
30.11.2015 21:10

Fani wirtualnej rzeczywistości powinni zainteresować się imprezą The Game Awards 2015 - twórcy z Oculus mają specjalne ogłoszenie związane z Oculus Rift.

The Game Awards 2015 to growe podsumowanie roku. Podczas gali wręczane są nagrody dla najlepszych produkcji z minionych 12 miesięcy. The Game Awards 2015 skupia się jednak nie tylko na tym, co było i na imprezie pokazane zostaną zwiastuny nadchodzących gier oraz pierwsze zapowiedzi.

W tym roku na The Game Awards obecny będzie Oculus, który ma ogłosić coś specjalnego. O co może chodzić? Pierwsza myśl jest oczywista: data premiery oraz cena Oculus Rift.

The Game Awards 2015 - This Thursday 12/3 at 9p ET / 6p PT

To najbardziej prawdopodobny “typ”, biorąc pod uwagę fakt, że premierę gogli zapowiedziano na pierwszy kwartał 2016 roku. To najwyższy czas, żeby podać konkretny termin premiery Oculus Rift.

A jak nie to, to czego możemy się spodziewać? Niewykluczone, że Oculus ujawni kolejne gry, które będą działały na Oculus Rift. Wydaje się jednak, że taka informacja i tak się pojawi, tyle że będzie dodatkiem do daty premiery oraz ceny gogli VR.

My już nie możemy się doczekać - The Game Awards 2015 odbywać się będzie w nocy z 3 na 4 grudnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 3:00 w nocy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)