Dead Rising 2 już oficjalnie i multiplatformowo!

Dead Rising 2 już oficjalnie i multiplatformowo!
Igor Chrustek

09.02.2009 19:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są kontynuacje gier, w które po prostu nie mogą zostać niezauważone przez graczy. Pomijam, z przyczyn oczywistych, parcie na sequele największych killerów. Niedocenianym kawałkiem kodu jest Dead Rising, który pojawił się, jako jedna z pierwszych produkcji, na konsoli Microsoftu i od razu zdobył uznanie wśród maniaków chodzących zwłok. Właśnie dziś Capcom oficjalnie zapowiedziało to, czego się spodziewaliśmy: prace nad Dead Rising 2 już trwają!

Są kontynuacje gier, w które po prostu nie mogą zostać niezauważone przez graczy. Pomijam, z przyczyn oczywistych, parcie na sequele największych killerów. Niedocenianym kawałkiem kodu jest Dead Rising, który pojawił się, jako jedna z pierwszych produkcji, na konsoli Microsoftu i od razu zdobył uznanie wśród maniaków* chodzących zwłok*. Właśnie dziś Capcom oficjalnie zapowiedziało to, czego się spodziewaliśmy: prace nad Dead Rising 2 już trwają!

Grę tworzy kanadyjskie studio Blue Castle we współpracy z deweloperami pierwszej części *DR. *

*Akcja gry ma mieć miejsce w kilka lat po tragedii w mieście Willamette. Frank West nie zdołał ocalić świata przed wirusem - truchła ożywają ponownie, na skalę globalną. *Pandemia pełną gębą, czyli to co fani zombie lubią najbardziej. Na obrazkach widać, że głównym bohaterem nie będzie znany i lubiany fotoreporter Frank. Jego miejsce zajął bardzo podobny kozak w żółtej skórzanej kurtce. Miejscem akcji będzie, co nie jest potwierdzone, najpewniej duży hotel.

Obraz

Cieszy fakt, że *DR2 *ukaże się równolegle na PC-ty, konsole Xbox 360 oraz PlayStation3

Co z tego, że otrzymamy powtórkę z rozrywki. Więcej, ładniej, liczniej? W to mi graj, Capcom!

Źródło: VG247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)