Dead Snow: najgorszy wiral na świecie

Dead Snow: najgorszy wiral na świecie

Dead Snow
Dead Snow
Ireneusz Podsobiński
08.06.2009 11:00

Wirale to ciekawy sposób na rozpromowanie danego filmu. Często pozornie nie mają z nim nic wspólnego, ale w sprytny sposób wprowadzają widza w uniwersum czy też mitologię obrazu. W każdym razie nie widziałem jeszcze wirala, który by mnie w jakiś sposób nie zainteresował. Do teraz... Komedio-horror Dead Snow doczekał się bardzo dziwnego tworu. Mówi Wam coś norweska blond piosenkarka Linni Meister? Jeśli zatem chcecie się dowiedzieć, co gwiazdka pop ma wspólnego z zombie nazistami, rzućcie okiem na dalszą część wpisu.

Wirale to ciekawy sposób na rozpromowanie danego filmu. Często pozornie nie mają z nim nic wspólnego, ale w sprytny sposób wprowadzają widza w uniwersum czy też mitologię obrazu. W każdym razie nie widziałem jeszcze wirala, który by mnie w jakiś sposób nie zainteresował. Do teraz... Komedio-horror *Dead Snow *doczekał się bardzo dziwnego tworu. Mówi Wam coś norweska blond piosenkarka Linni Meister? Jeśli zatem chcecie się dowiedzieć, co gwiazdka pop ma wspólnego z zombie nazistami, rzućcie okiem na dalszą część wpisu.

Ktoś mi może odpowiedzieć, co to miało być? Czy ktoś z Was dotrwał do końca? Przy włączonym głosie?! Nie wiem, kto wpadł na ten absurdalny pomysł, ale to zdecydowanie najgorszy wiral jaki kiedykolwiek widziałem. Wrzucić parę plakatów do teledysku okropnej piosenki pop ma być sposobem na promocję filmu? Zaiste bardzo odważna to reklama...

Foto: Filmweb, Adressa

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)