Dealer z Zapaśnika aresztowany za...

Strona głównaDealer z Zapaśnika aresztowany za...
20.02.2009 16:59
Dealer z Zapaśnika aresztowany za...
Michał Matuszewski
Michał Matuszewski

No nigdy nie zgadniecie za co... Oto kolejny niezbity dowód na to, że to życie naśladuję sztukę (która w tym wypadku naśladowała życie). Pewnie wielu z was kinomanów ma już za sobą seans Zapaśnika - jednego z najciekawszych filmów minionego roku. Minionego w Ameryce, bo u nas premiera dopiero 13 marca. Ci, którzy sobie poradzili (oczywiście istnieją samoloty itp.) na pewno pamiętają scenę w której Mickey Rourke kupuje sterydy i nielegalne środki przeciwbólowe. W sumie taką ma pracę - wiadomo, że zwalista muskulatura zapaśników nie wzięła się z samych ćwiczeń i jedzenia kurczaków. Scott Siegel, który w Zapaśniku wcielił się w rolę dealera, został właśnie aresztowany za sprzedawanie sterydów.

bESrkcMl

No nigdy nie zgadniecie za co... Oto kolejny niezbity dowód na to, że to życie naśladuję sztukę (która w tym wypadku naśladowała życie). Pewnie wielu z was kinomanów ma już za sobą seans *Zapaśnika *- jednego z najciekawszych filmów minionego roku. Minionego w Ameryce, bo u nas premiera dopiero 13 marca. Ci, którzy sobie poradzili (oczywiście istnieją samoloty itp.) na pewno pamiętają scenę w której Mickey Rourke kupuje sterydy i nielegalne środki przeciwbólowe. W sumie taką ma pracę - wiadomo, że zwalista muskulatura zapaśników nie wzięła się z samych ćwiczeń i jedzenia kurczaków. Scott Siegel, który w Zapaśniku wcielił się w rolę dealera, został właśnie aresztowany za sprzedawanie sterydów.

Siegel został zauważony przez agenta DEA (U.S. Drug Enforcement Administration) w czasie odbierania przesyłki w New Rochelle. Doszło do pościgu samochodowego oraz starcia z agentem.

Aktor został już aresztowany dziesięć lat temu za handel ekstazy, sterydami oraz trankwilizatorami zwierzęcymi.

bESrkcMn

Tyle ciekawostek ze świata dealerów, zapaśników i tajnych agentów.

*Zapaśnik *był super - w stosownym czasie ukaże się nasza recenzja.

Na deser filmik zza kulis:

The Wrestler - Behind the Scenes

Źródło: nbcnewyork

Udostępnij:
bESrkcMx
Komentarze (0)
bESrkcNj