Delgo ? najgorsze otwarcie wszechczasów

Delgo ? najgorsze otwarcie wszechczasów

Delgo ? najgorsze otwarcie wszechczasów
Michał Matuszewski
17.12.2008 11:46

Pewnie nie należy kopać leżącego, ale zmiana na liście filmów, które zarobiły najmniej wchodząc do kin jest na tyle doniosłym wydarzeniem, że postanowiłem podzielić się tą informacją. Nowym rekordzistą została animacja Delgo. Film wyświetlany był w 2,160 kinach i zarobił 511920 $, co daje 237 dolarów na ekran, albo średnio dwie osoby na seansie. Dla porównania - Wątpliwość zarobiła niewiele miej, ale była wyświetlana na razie w piętnastu kinach. Jasne, że nie musi to świadczyć o jakości filmu, tylko o słabej promocji, albo silnej konkurencji,  ale sami spójrzcie na tabelę - niewiele jest na niej arcydzieł. W rozwinięciu zobaczycie zwiastun Delgo - filmu, którego zrobiło mi się żal. Chociaż trailer rzeczywiście wygląda fatalnie, to animacja pewnie chciała być sympatyczna i niewinna.

Pewnie nie należy kopać leżącego, ale zmiana na liście filmów, które zarobiły najmniej wchodząc do kin jest na tyle doniosłym wydarzeniem, że postanowiłem podzielić się tą informacją. Nowym rekordzistą została animacja Delgo. Film wyświetlany był w 2,160 kinach i zarobił 511920 $, co daje 237 dolarów na ekran, albo średnio dwie osoby na seansie. Dla porównania - *Wątpliwość *zarobiła niewiele miej, ale była wyświetlana na razie w piętnastu kinach. Jasne, że nie musi to świadczyć o jakości filmu, tylko o słabej promocji, albo silnej konkurencji,  ale sami spójrzcie na tabelę - niewiele jest na niej arcydzieł. W rozwinięciu zobaczycie zwiastun *Delgo *- filmu, którego zrobiło mi się żal. Chociaż trailer rzeczywiście wygląda fatalnie, to animacja pewnie chciała być sympatyczna i niewinna.

*Delgo *to, dziejąca się w magicznym świecie opowieść o nastolatku, który ma uratować świat od zagłady. W oryginalnym dubbingu doborowa obsada: Val Kilmer, Malcolm McDowell, Anne Bancroft, Burt Reynolds, Eric Idle, Louis Gossett Jr.

Źródło: /film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)