Demo Killzone'a 2 dla Europy oficjalnie zapowiedziane

Demo Killzone'a 2 dla Europy oficjalnie zapowiedziane

Demo Killzone'a 2 dla Europy oficjalnie zapowiedziane
Igor Chrustek
06.01.2009 19:07

Zanim posiadacze PlayStation3 dostaną możliwość zakupu pełnej wersji Killzone'a 2, powinni zapoznać się z wersją demo, która pomoże dokonać właściwego wyboru. Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło, że K2 w wersji demo pojawi się na serwerach PSN na terenie całej Europy. W przeciwieństwie do Stanów, Stary Kontynent otrzyma demko w tradycyjny sposób.

Zanim posiadacze PlayStation3 dostaną możliwość zakupu pełnej wersji Killzone'a 2, powinni zapoznać się z wersją demo, która pomoże dokonać właściwego wyboru. *Sony Computer Entertainment Europe *potwierdziło, że *K2 *w wersji demo pojawi się na serwerach *PSN *na terenie całej Europy. W przeciwieństwie do Stanów, Stary Kontynent otrzyma demko w tradycyjny sposób.

Wciąż jednak nie znamy konkretnej daty pojawienia się gry na PlayStation Store. W USA każdy, kto zamówi Killzone 2 pre-orderem otrzyma specjalny kod, który umożliwi zassanie wersji demo z PSN. Osoba z *Sony *zapewniła europejskich graczy, że taki patent nie będzie nas dotyczył. Całe szczęście. *SCEE *wkrótce powinno ogłosić oficjalną datę pojawienia się dema.

Źródło: VideoGamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)