Demo Mirror's Edge bardziej popularne od pełnej wersji gry

Strona głównaDemo Mirror's Edge bardziej popularne od pełnej wersji gry
05.01.2009 20:58
Demo Mirror's Edge bardziej popularne od pełnej wersji gry
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Major Nelson zabrał się za porównanie popularności pełnej wersji danej gry nad wersją demonstracyjną. Pod lupę trafiły: Mirror's Egde oraz Too Human. Obie gry zawitały na serwerach Xbox Live jako wersje demo w ubiegłym roku (jak to brzmi). Produkcje cieszyły się niesamowitą popularnością wśród posiadaczy 360'tek. Demo ME zajęło 12-tą lokatę wśród najbardziej popularnych dobrodziejstw wśród społeczności XBL. Pełna wersja produktu nie zdołała trafić nawet do 20-tki najchętniej odpalanych gier na konsoli Microsoftu.

bEUeXNhh

Major Nelson zabrał się za porównanie popularności pełnej wersji danej gry nad wersją demonstracyjną. Pod lupę trafiły: Mirror's Egde oraz Too Human. Obie gry zawitały na serwerach Xbox Live jako wersje demo w ubiegłym roku* (jak to brzmi)*. Produkcje cieszyły się niesamowitą popularnością wśród posiadaczy 360'tek. Demo ME zajęło 12-tą lokatę wśród najbardziej popularnych dobrodziejstw wśród społeczności XBL. Pełna wersja produktu nie zdołała trafić nawet do 20-tki najchętniej odpalanych gier na konsoli Microsoftu.

Major przywołał dwa głośne tytuły - ME i Too Human właśnie - by stwierdzić jasno: gracze nie przyjęli zbyt entuzjastycznie owych produkcji. Ewidentnym dowodem na to jest właśnie lista najbardziej popularnych gier, która znajdziecie tutaj. Na podium znalazły się następujące gry:

  1. GTA IV
bEUeXNhj
  1. Call of Duty 4
  1. Halo 3

W Too Human pokładałem spore nadzieje. Okazało się jednak, że cały hype był po prostu zbędny. Gry zapowiadane na wielkie hity zostały szybko odłożone przez graczy na półkę, gdzie teraz zalegają kurzem.

Źródło: TheGameReviews

Udostępnij:
bEUeXNht
Komentarze (0)
bEUeXNif