Demo PES 09 już za trzy dni

Demo PES 09 już za trzy dni29.09.2008 17:36
Demo PES 09 już za trzy dni
Igor Chrustek

Fani piłki nożnej w wersji demonstracyjnej mogą już zacierać ręce. Konami właśnie ogłosiło, że PES 09 pojawi się na Xbox Live i PSN już drugiego października. Twórcy obiecują, że po zassaniu demka gracz będzie miał przyjemność zagrać mecz tylko pięć minut. Do wyboru zostaną udostępnione cztery kluby - Man Utd, Liverpool, Real Madrit, Barca oraz dwie reprezentacje - Włoch i Francji.

Fani piłki nożnej w wersji demonstracyjnej mogą już zacierać ręce. Konami właśnie ogłosiło, że PES 09 pojawi się na* Xbox Live* i PSN już drugiego października. Twórcy obiecują, że po zassaniu demka gracz będzie miał przyjemność zagrać mecz tylko pięć minut. Do wyboru zostaną udostępnione cztery kluby - Man Utd, Liverpool, Real Madrit, Barca oraz dwie reprezentacje -* Włoch i Francji*.

Pełna wersja Pro Evolution Socer 2009 pojawi się na sklepowych półkach piętnaście dni później, jeśli dobrze liczę, 17-tego października. Warto przypomnieć, że wspomniane wcześniej drużyny będą na pełnej licencji. Gra również będzie zawierać filmik promujący tryb online - Legend.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)