Demo Tomb Raider: Underworld na PC. Wreszcie

Igor Chrustek

31.10.2008 18:05

Posiadacze komputerów PC dostali wreszcie upragnione demo gry Tomb Raider: Underworld. Eidos udowodnił, że pamięta nie tylko o konsolowcach. Kilka dni temu Indyk pisał, że wersja demonstracyjna trafiła na serwery Xbox Live! Jeśli zatem chcecie przetestować najnowszą odsłonę przygód pani archeolog kliknijcie tutaj. Z serwerów Fileshack zassacie demo, które waży 1,2 GB. Gracze PC mają możliwość zwiedzenia Tajlandii, gdzie rozpoczyna się przygoda Underworld.

Posiadacze komputerów PC dostali wreszcie upragnione demo gry Tomb Raider: Underworld. Eidos udowodnił, że pamięta nie tylko o konsolowcach. Kilka dni temu Indyk pisał, że wersja demonstracyjna trafiła na serwery Xbox Live! Jeśli zatem chcecie przetestować najnowszą odsłonę przygód pani archeolog kliknijcie tutaj. Z serwerów Fileshack zassacie demo, które waży 1,2 GB. Gracze* PC* mają możliwość zwiedzenia Tajlandii, gdzie rozpoczyna się przygoda Underworld.

Tak jest. Demo jest identyczne, jak to na* Xboksa 360*. W newsie Indyka znajdziecie dwa filmiki prezentujące oferowany level. Jeśli zaczęliście już ściąganie, a chcecie zabić wolny czas, zapraszam do zapoznania się z wizerunkiem Lary Croft, który zmieniał się na przestrzeni lat.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)