Depilatory do 300 zł

Depilatory do 300 zł

Współczesne depilatory elektryczne do 300 zł są bardzo funkcjonalne
Współczesne depilatory elektryczne do 300 zł są bardzo funkcjonalne
Źródło zdjęć: © iStock/kolesnikovserg
Sylwia Ścibak
25.06.2017 10:47, aktualizacja: 09.03.2022 11:06

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele depilatorów, które usuwają włoski za pomocą różnych narzędzi, np. pęset, głowic z dyskami ceramicznymi czy nawet lasera. Oto kilka propozycji depilatorów za mniej niż 300 zł.

Depilator Braun 5-511 W&D

Depilator marki Braun świetnie spisuje się i na sucho, i na mokro
Depilator marki Braun świetnie spisuje się i na sucho, i na mokro© braun.pl

Pierwszą propozycją jest depilator marki Braun w biało-błękitnym kolorze, z 2-stopniową regulacją prędkości, ruchomą głowicą z 28 parami podwójnych pęset oraz akumulatorowym zasilaniem. Obudowa tego depilatora jest ergonomiczna i wodoodporna, toteż można go stosować zarówno na sucho, jak i na mokro np. pod prysznicem, i płukać pod bieżącą wodą.

Ten model depilatora do 300 zł posiada dodatkowo nasadkę masującą oraz oświetlenie depilowanych miejsc. Może pracować 40 min na akumulatorze bez ładowania.

Depilator Philips BRE630/00

Depilator marki Philips bez problemu można używać pod prysznicem
Depilator marki Philips bez problemu można używać pod prysznicem© philips.pl

Kolejną propozycją depilatora do 300 zł jest model marki Philips, którego głowica zawiera 17 dysków ceramicznych. To urządzenie również jest wodoodporne, dlatego można go stosować pod prysznicem. Działa także na akumulator i może pracować bez ładowania 40 min.

To urządzenie posiada dodatkowo oświetlenie depilowanych miejsc, centralnie położony włącznik i rolki masujące. W zestawie znajdziemy również nasadkę do depilacji miejsc wrażliwych, głowicę golącą, nasadkę do przycinania, nasadkę do depilacji twarzy.

Depilator Braun SE5329

Depilator marki Braun dosięgnie każdego włoska
Depilator marki Braun dosięgnie każdego włoska© braun.pl

Następną propozycją depilatora do 300 zł jest biało-różowy model marki Braun z ruchomą głowicą zawierającą 40 pęset, 2-stopniową regulacją prędkości oraz technologią Close-Grip, która umożliwia depilację bardzo krótkich włosków. Ten model posiada również oświetlenie miejsca depilacji oraz wodoodporną obudowę.

Ten depilator marki Braun jest zasilany sieciowo, w zestawie znajduje się nasadka do depilacji miejsc wrażliwych, szczoteczka do czyszczenia twarzy oraz rękawica chłodząca.

Depilator Philips BRE620/00

Depilator marki Philips jest wygodny w użyciu nawet pod wodą
Depilator marki Philips jest wygodny w użyciu nawet pod wodą© philips.pl

Ten model depilatora o podłużnym kształcie i delikatnych kolorach jest bardzo podobny do wyżej wymienionego modelu marki Philips: zawiera 17 dysków ceramicznych, 2-stopniową regulację prędkości, wodoodporną obudowę oraz akumulator, który może pracować bez ładowania 40 min. W zestawie znajduje się natomiast dodatkowa nasadka do przycinania, głowica goląca oraz nasadka masująca.

Podobnie jak wyżej wymienione urządzenia, ten depilator do 300 zł posiada oświetlenie depilowanych miejsc oraz centralnie umieszczony włącznik.

Depilator Beurer HL 40

Depilator Beurer, w odróżnieniu od wyżej wymienionych, depiluje za pomocą wkładów z woskiem
Depilator Beurer, w odróżnieniu od wyżej wymienionych, depiluje za pomocą wkładów z woskiem© mall.pl

Ostatnią propozycją jest depilator woskowy marki Beurer, który zapewnia gładką skórę przez długi czas. Posiada 2 osobne miejsca na wkłady z woskiem: jedno w aplikatorze, drugie w stacji bazowej. Ten depilator do 300 zł ma również podgrzewacz znajdujący się w stacji bazowej, kontrolkę gotowości do pracy oraz wskaźnik napełnienia. Ten model zasilany jest sieciowo, ale istnieje możliwość stosowania aplikatora bez kabla.

W zestawie znajdziemy 2 wkłady na wosk pszczeli oraz 50 pasków flizelinowych do depilacji.

Zobacz także: Depilatory do 200 zł

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)