Depp ponownie molem książkowym

Depp ponownie molem książkowym

Depp ponownie molem książkowym
Paweł Chrzanowski
03.12.2008 17:00

Pamiętacie Dziewiąte wrota Polańskiego, gdzie Johnny Depp dostaje zlecenie by wytropić wszystkie egzemplarze książki, jakoby napisanej ręką samego szatana? No to szykujcie się na deja vu. Nasz zapracowany Johnny za pośrednictwem swojej wytwórni Infinitum Nihil zakupił prawa do książki Nicka Toschesa pt. In the hand of Dante i na jej podstawie zamierza nakręcić film.

Pamiętacie Dziewiąte wrota Polańskiego, gdzie Johnny Depp dostaje zlecenie by wytropić wszystkie egzemplarze książki, jakoby napisanej ręką samego szatana? No to szykujcie się na deja vu. Nasz zapracowany Johnny za pośrednictwem swojej wytwórni Infinitum Nihil zakupił prawa do książki Nicka Toschesa pt. *In the hand of Dante *i na jej podstawie zamierza nakręcić film.

Oczywiście Johnny najprawdopodobniej nie będzie tego tytułu reżyserować, ale jest za to prawie pewne, że zagra w nim główną rolę: samego Toschesa, który stara się odkryć tajemnicę Dantego Alghieri. Akcja filmu przenosi nas z przeszłości w teraźniejszość, z czasów XIV-wiecznych Włoch, gdzie Dante pracuje nad swoim największym dziełem - Boską Komedią, do dnia dzisiejszego i dochodzenia Toschesa.

Niedawno dyskutowaliśmy o zapracowanym Guillermo Del Toro. Powiedzmy sobie szczerze, nie tylko reżyserzy mają tendencję do pracoholizmu. Obecne plany Deppa obejmują między innymi *Alicję w krainie czarów *Burtona, The Rum Diary, gdzie ma grać (ponownie, po Las Vegas Parano) Huntera S. Thompsona, dalej w planach są kolejni Piraci, remake Lone Ranger, gdzie ma się wcielić w Indianina Tonto i na tym jeszcze nie koniec, ale zlitujmy się nad nieborakiem i udawajmy przynajmniej, że jest normalny.

Foto: Monolith

Źródło: TotalFilm

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)