Deus Ex 3 - like a shadow in the night... not!

Deus Ex 3 - like a shadow in the night... not!

Deus Ex 3 - like a shadow in the night... not!
Igor Chrustek
05.10.2008 18:32

Ostatnio mieliśmy przyjemność dowiedzieć się, że powstaje kontynuacja gry Deus Ex. Z dnia na dzień będzie przybywać nowych informacji na temat tej gry. Chyba każdy, kto z grami jest związany od ładnych kilku lat kojarzy tę serię, która garściami czerpie pomysły i rozwiązania z wykreowanej kultury cyberpunku. Tymczasem Eidos Montreal przybliżyło nieco motywy skradankowe, które uświadczymy w trójce.

Ostatnio mieliśmy przyjemność dowiedzieć się, że powstaje kontynuacja gry Deus Ex. Z dnia na dzień będzie przybywać nowych informacji na temat tej gry. Chyba każdy, kto z grami jest związany od ładnych kilku lat kojarzy tę serię, która garściami czerpie pomysły i rozwiązania z wykreowanej kultury* cyberpunku*. Tymczasem* Eidos Montreal* przybliżyło nieco motywy skradankowe, które uświadczymy w trójce.

Tym razem rozgrywka po cichaczu skupi się nie na pozostawaniu w ciemnościach, a ukrywaniu za dostepnymi osłonami terenu - cover-based. To rozwiązanie będzie różniło trójkę od pozostałych odsłon. Fani mogą odetchnąć z ulgą - twórcy zapowiadają, że Deus Ex 3 pozostanie grą action/RPG. Zapowiada się silny konkurent Mass Effect.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)