Deus Ex 3 - pierwsze screeny

Deus Ex 3 - pierwsze screeny

Deus Ex 3 - pierwsze screeny
Igor Chrustek
06.10.2008 18:13

Kolejny dzień to kolejna porcja wiadomości od Eidos Montreal. Deus Ex 3 od strony fabularnej zapowiada się na prawdziwą perełeczkę w dobie bezmózgich gier akcji, jakich dziś pełno. Wiemy już coś na temat głównego bohatera oraz samej rozgrywki, która skupi się na motywach skradankowych. Ponadto twórcy obiecali rasowego action-RPG'a, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że otrzymamy godnego następce poprzednich części. Tymczasem w sieci pojawiło się kilka skanów prezentujących oprawę graficzną. Serwis Tiscali Games opublikował dziś obrazki z Deus Ex 3. Galerię gry znajdziecie pod tym adresem.

Kolejny dzień to kolejna porcja wiadomości od* Eidos Montreal*. Deus Ex 3 od strony fabularnej zapowiada się na prawdziwą perełeczkę w dobie bezmózgich gier akcji, jakich dziś pełno. Wiemy już coś na temat głównego bohatera oraz samej rozgrywki, która skupi się na motywach skradankowych. Ponadto twórcy obiecali rasowego action-RPG'a, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że otrzymamy godnego następce poprzednich części. Tymczasem w sieci pojawiło się kilka skanów prezentujących oprawę graficzną. Serwis Tiscali Games opublikował dziś obrazki z Deus Ex 3. Galerię gry znajdziecie[url=http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=13100] pod tym adresem.

[/url]

I co sądzicie? Osoby zakręcone na punkcie takich klimatów powinny być wniebowzięte oprawą DE3. Obrazki pochodzą z magazynu PC Zone, który opublikował ekskluzywny materiał o produkcji studia* Eidos*. Jak dla mnie bomba. Szkoda, że skany nie grzeszą zbytnio ostrością. Poczekajmy trochę  na materiały z oficjalnej strony DE3. Tymczasem warto obejrzeć pierwszą zajawkę tej produkcji. Gra najpewniej pojawi się na komputery* PC, Xboksa 360* oraz PlayStation 3.

Źródło: Tiscali Games

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)